Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz Bluegene #19877 üzenetére

    Bocs,nem etikus,de nincs kedvem leírni még 1x ,igy bemásolok egy privit,amit most írtam:
    "A gép ok!!!Most indítottam egy prime tesztet alulfeszen,ahol eddig 3,8-at ment,ha most is tudja semmi baj.A baj az,hogy semmit se aludtam,összefagytam..és,tessék.Nagyon szomorú vagyok!Mindent végigvariáltam,kihoztam ebből a deszkából 560-as FSB-t..Először mikor megcsinálnáltam minden ok volt!S mikor validoltam..basszus!!!nem 9*560-nak,hanem 6*560-nak vette a mocsok(energiakütyük be voltak kapcsolva,de gondoltam,legalább ütresbe nem terhelem,s nem tudtam,hogy ez fog látszani a validon).
    Tök ideg lettem,2 cigi és újra az egész.
    sikerült másodszorra is 556-on.nem volt elég,ste FSB és 558,az se és végül 560-on hagytam,de...mivel sokat nem akartam kínozni,egymásra mentettem(felülirattam a file-okat.S mikor megvolt a stabil 560-valid.minden ok,s a 3.lépésben kiírja:1,45nél újabb kell!!!!!!!!!!Pedig,nálam csak 1,47-es van fenn...
    Ki tudja,valaha meg tudom e csinálni.Holnap hajnalban újra..de elment a kedvem...
    S lehet,h a proci megérzi a mai feszt...
    -Krammerkának elküldtem a file-t. 3db volt a gépen mai.1 azt mondja hogy valami próba
    kettőre meg uazt írja ki:1,45-tel.De mivel felülírattam más nincs a gépen,s dátum szerint is azok azok(ugye ..nem látom)
    Miért szívat???????????????
    "

    Ez van :O

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák