Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zé_Mester

    őstag

    válasz dokee78 #10461 üzenetére

    egyszerűen nem azt a hőfokot mutatja, ami a valós, hanem össze vissza mindenféle mást. :(((
    sokkal melegebbre kalkulálja a procit, így a felhasználó azt hiszi hogy Úr Isten, már xx fokos, akkor gyorsan találjunk ki valamit, holott a proci közel se olyan meleg, így megtéveszti/megrettenti a felhasználót. nagyon nem kell vele foglalkozni, ha jó hűtés van fent, és nem elmebeteg feszeket adsz neki, akkor nem lesz gond.

    hátránya egyszerű : soha nem kapsz pontos képet arról hogy milyen hőfoka van a procidnak, így nagyon kalkulálni se tudsz hogy pl: x feszen ilyen meleg volt, na akkor majd x+? feszen milyen meleg lesz.
    régen a 65nm-es prociknál azért lehetett következtetni hogy mégis bizonyos fesz többlethez mennyivel lesz melegebb, de most így semmit nem tudsz csinálni :(

    én pont abba a szerencsétlen helyzetbe kerültem hogy semmit nem változik a hőfok, akármilyen hűtés van rajta.
    pedig már próbáltam sok hűtéssel : gyári -->> Silent Square Pro -->> Scythe Ninja -->> CM TX2, teraszon 10 fokba. :K
    de a végeredmény majdhogynem mindig ugyanannyi lett 50-55 fok között mér.
    pedig azért a Ninja-val 10 fokba nem hiszem hogy 50 fokon kellett volna mennie, ha már szobában is annyit ment ugyanazzal a beállítással. :F

    na de ez van, ne foglalkozz vele, ésszerűség határain belül nem lehet gond. :R

Új hozzászólás Aktív témák