Hirdetés

Aktív témák

  • Anal

    tag

    válasz SpyK333 #11370 üzenetére

    Nem akarok túl magyarázni semmit:

    Kipróbáltam, nálam tökéletesen ment, ugye nem akartam zsákbamacskát árulni.

    Mondtam neki, hogy nincs rá garancia, mert elveszett, de adok rá 7, azaz HÉT napot, ahogy kipróbálja írjon mert az ördög sosem alszik ez így van így mondtam szó szerint.

    Aztán felhív, illetve msn en megkeres, a 8, azaz, NYOLCADIK napon, hogy nem megy nála

    Megkérdeztem mért nem próbálta ki azonnal, azt mondta nem tudja, illetve az ágya alatt vagy valami ilyesmi helyen volt, de ezt ÚTÓLAG, msn-en tudatta velem, hogy nem használta eddig, a vásárláskor azt mondta hogy persze visszaszól, ahogy hazaér, illetve erről akkor nem volt szó, amikor megvette hogy nincs lapja :S

    Msn-en váltottunk pár szót persze kultúráltan, normálisan, a lényeg a kérdezte, hogy most akkor mi lesz: én erre azt mondtam hogy 7, azaz hét, napot adtam neki próbára, de ismétlem nálam GIGABYTE P35 DS4 rev.2.1-lapban tökéletesen működött.

    Aztán jött ez a "csalóság".

    Azért nézzük már meg a phmegbizhatosag.atw.hu-t, illetve a kivel érdemes üzletelni topikban kérem szépen és keressünk rá az Anal-ra :Y

    Sosem szoktam írogatni hogy nézzék meg de most arra kérem az érintetteket, hogy csak nézzük már meg na.

    Várom a válaszokat!

    :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    Ha gyüssz löszöl, ha hozol öszöl // 24/72 forever! Szól a Bumeráng!!!!!!!!!!!!!!!

Aktív témák