Hirdetés

Aktív témák

  • EnoMan

    csendes tag

    Freeman2 emberkéről szeretnék írni egy szösszenetet:

    Hirdettem egy hibás Xbox360-at.Jelentkezett, hogy elvinné.Pont jól jött ki az egész, helyben megtudtuk oldani.Felajánlott érte egy 8800Gts karit garanciával.Jó rendben.Este amikor találkoztunk már egy alaplap és két vga volt a kezében.Fasza sötét volt, nem tudtam szemrevételezni annyira a dolgokat.Én megmutattam neki a box-ot, felhívtam a figyelmét, hogy már barmolták, de én még utána használtam.Fénynél aztán jobban megvizsgáltam az ideadott dolgokat és egytől-egyig forrasztott, barmolt volt mind.A 7900GT-nek mondott kártya 6800GT volt valójában és egy kondi és egy fet hiányzott róla.Az ATi FireGL V5200 kariról 3 smd kondi hiányzott, az Asus P5KC alaplapon láttam a fetek pákával lettek melegítve.Tegnap kitudtam próbálni a lapot.Az alaplap, ha memóriát teszek bele csak egy hangos sípolással üdvözöl.

    Természetesen a fórumtárs 100%-ig állította végig, hogy nála ezek működtek.Kérdezem én: hogyan működött a két vga, ha hiányoztak róla alkatrészek?Még az alaplapról el is hinném.....Persze azt is nekem kell megfizetnem, ha nála nem fog működni...naná

    Szóval nem ajánlom senkinek Freeman2 fórumtársat.Állítólag visszacseréljük az egészet, de nekem nincs már kedvem cirkuszolni.Majd megpróbálom megnézetni valakivel..

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák