Hirdetés
Menü
A magyarul tudó, gyorsan működő és egyszerű menü semmi újat nem hoz, ugyan ezt a rendszert láttuk már megannyi Canon kompaktnál.


A két fő menüpont közül az első az általános beállításokért, a második pedig a gép működéséért felel.
Az első fül alatt az autófókusz, a digitális zoom, a vaku beállításai, az időzítő, s hasonlók bújtak meg. A második alá a kevésbé érdekes dolgok, mint a kezdőkép (gép bekapcsolásakor mi jelenjen meg a kijelzőn), a hangerő, az energiatakarékosság, dátum, idő, stb. került.

Mint számos más kompaktnál (gyártón belül), a közvetlen nyomtatás gombja programozható, egyedileg határozhatjuk meg a funkcióját. Ennél a készüléknél is nyolc opció közül választhatunk.
Pár szóban: A megszokott, magyarul is tudó, gyorsan működő menüjével fogadja majdani használóját az A 2000 IS.
A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!



