Hirdetés

Aktív témák

  • Arm0red

    csendes tag

    Nekem eléggé bugos ez az FBL_R8_update_hun, pl néha a feladatkezelö vagy elindul vagy nem, vagy néha kiirja hogy a rendszer foglalt(wtf!) és kilép, ha sokat használom a kamerát akkor egy idö után "beragad", a képernyön nem változik semmi, se fokusz se fönt a csuszka nem mozog se a fényképezö gombja nem világit, de a kép elkészül, de nem kerül föl a jobb felsö sarokba, ha oda kattintok akkor bejön a Galéria, és ha vissza megyek akkor egy ideig megjavul a fényképezö, ha átváltanék kamerára rögtön FC, egy idö után a kamera már csak FC-zik, és legkomolyabb baj, hogy amikor bebugzik a kamera akkor néha a Galéria FC-zik ilyenkor a háttér megbolondul a widget-ek nem jönnek vissza, és lefagy a készülék, csak akksi ki-be segít, és utána is csak egy ideig jó, mindig vissza jön ez a kamera bug, és a többi. Nem nyúltam bele a ROM-ba. Csak én nem szeretnék naponta ROMozni, hosszabb távra raktam föl, de ezek még nekem is túl nagy hibák, nem hiszem hogy user error lenne, semmilyen téren nem piszkáltam bele, vagy csak nálam jönnek ezek elö? :F (természetesen ezeket leszámitva, fantasztikus ROM-lett, csak hát...)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák