Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djpundro

    aktív tag

    válasz tomtrial #287 üzenetére

    Igen en hasznaltam ,ugyanez a hibam volt nekem is ,csak elfelejtettem mar hogy mi volt a gond de rajöttem . es mivel visszaküldtem ,de holnap kapok ujat ,akkor megprobalom a torenntezest ujra vele es szolok vissza .

    Kiprobaltam egy s905x es kisdobozt közben de nekem eggyertelmüen a Zidoo x9s nek szebb volt a kepminösege es ezert is arulom a LibreELEC -Pyramid A5 S905x lejatszot ,(hardver apro alatt megtalalhato ,ha valakit erdekelne) .
    Az egyik ami nagyon zavart a Cec az en tevemen ha kivolt kapcsolva a lejatszo ,egyszerüen a sounbart vagy a sat belterit nem engedte cec en keresztül müködtetni .Azonnal amikor bekapcsoltam alejatszot lehetett rögtön hasznalni a többi forrasokat a Cec en .
    A masik ami nekem ,az en szememnek nem tetszik a kepminöseg az S905x eken .En ismerem a tevem es egy ilyen teven mind az enyem eszrelehet könyebben venni mivel nem az also kategoria (1800€ ) .

    Valahogy gördülőbben is müködik a Zidoo x9s .ha van ilyen szohasznalat ?!

    Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

Új hozzászólás Aktív témák