Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    Nagyjából összeállt az asztali rendszerem, már csak egy jó forrás hiányzik.

    Környezet, hogy azért "képben" legyetek...

    Ebbe a az erősítő mellett látható fadobozba tervezem beletenni a 0.1 erősítőjét és a RPI3-Allo Digione kombót.

    A 0.1 hangsugárzó elhelyezése nem nevezhető éppen szokványosnak, mert egyrészt sk. modifikált, másrészt 2 méter magasan van:

    ( kép jobb felső sarkában vízszintesen, illetve a Tascam VLS3 modifikálása is - passzív radiátor - látszik valamelyest a bal alsó sarokban.

    Mérés:

    A problémákat kiemeltem.

    Szal nem tudom eldönteni, illetve segítséget szeretnék kérni, hogy milyen szoftverezés legyen az RPI3 B+-Allo Digione kombón.

    Kézenfekvő lenne a Volumio, de játszik a Dietpi is, ill. bármi amit a hozzáértők ajánlanak.

    Igényeim:
    - Szobakorrekció, de legalább Parametrikus EQ.
    - Távirányítás Win10 PC-ről.
    - Podcastokat pl. TIDAL és társai nem próbáltam, de nincs is különösebb igényem ilyesmire, a forrás egy DLink DNS320 NAS ill. CAT5e kábeles összekötés.

    Mivel semmilyen tapasztalatom nincs jöhetnek az ötletek, legyen az bármilyen elvetemült, legfeljebb keresek hozzá egy Linux gurut, merthogy ezen a területen szinte tökéletesen naiv vok :U

    Köszi a segítséget !

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák