Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz thEndeR #19604 üzenetére

    NEm. :D Engem megtanítottak szépen elindulni. :D Két órán keresztül nem is nyomhattam semmilyen gázt csak a kuplungot súrlódási pontnál megtartva és kis kanyarokban nyomhattam nagyon kis gázt.. Így olyan halkan eltudok indulni,hogy muterék csak néznek. :D

    Kuplung lassan enged fel miután elindult megtartod ott közben KIS gáz és ha tiszta a terep engeded fel még jobban szépen lassan a kuplungot amíg nincs rajta a lábad és innéttől kezdve nyomhatod a gázt ha akarod akár nagyon. :D Én így csinálom és nem volt probléma.. Vezettem anyámét is, ezt is és egyszer nem fulladam le ha meg azt érzem,hogy ha felengedném a kuplungot akkor kiugrana az autó akkor gáz elenged kuplung felenged és utána megint gáz.. :D

    Ha ezt érzed te is ,hogy túl nagy gázt nyomsz akkor enged el, kuplung be, utána lassan fel és miután gurul utána gáz.. Nekem ez vállt be.

    Amúgy japánoknál valóban sokkal érzékenyebb a gázpedál.. Ebbe ezres motor van ugye és megmerem kockáztatni sőt tudom mert tapasztaltam vezettem anyám renaultját,hogy ennek jobb a gázreakciója sokkal mint az Ő 1.6 106+le motorjának.. Az még ha nyomom neki akkor is szépen lassan indul el ez meg oda lépek és érzékel egyből..

    Persze ezzel nem azt mondom,hogy nem tudna lehagyni ha akarna de ez már más téma.

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák