Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    Tegnap voltunk morrisons ligetbe. Egy nap lassan el telik de meg mindig nem tudok teljesen magamhoz térni. :D

    A sok élmény meg a túl pörgés miatt(valszeg) el kellett jönnünk kb fel2kor mert úgy voltam magamon kívül hogy egy cl alkoholt nem ittam menni alig bírtam. Homalyossag szedelges hányinger kevésbé irányítható mozgás koordináció :D

    Viszont egy nagyon aranyos meg szép belevaló kiscsajjal egész este eltancolgattunk el voltunk.
    Másodszor meg ülünk teraszon friss levegőt szívni erre fel odajön kettő elég jo csaj 18-20eves voltak hogy láttak mi is ketten vagyunk meg ok is es meg jo is lehet leülnek.
    Kicsit zurosek voltak de ha nem kellett volna el jonnunk akkor lettek volna ott szerintem dolgok mert mondtak menjünk velük táncolni stb de sajnos kénytelen voltam eljönni pedig jo lett volna egyik csaj engem szúrt ki a másik meg a haverom. De többre nem emlékszek mert itt mar beszélni is alig tudtam. :D néztem mint egy hal.

    Tehát nagyon kemény volt remelem megjobb lesz ha majd megyünk legközelebb valamelyik heten. De ez is nagyon jo volt. Most mar a nyelvem is vissza bírtam húzni. :)
    ;) :D

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák