Hirdetés

Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz Joe-T #1249 üzenetére

    Valahogy én eddig nem bíztam a HE lövedékben, mert mondjuk ms-1-nél próbáltam, de ot szart se ért:D
    Volt egy tréning csata, ott csak he-t lehetett használni, és alig sebeztem pár százalékot. Egyértelmű, hogy egy 88-as HE sokkal erősebb, mint az a kis fogpiszkáló ms-1 ágyúé, de nem tudom. Elvileg a mai nap folyamán már meglesz, de ahoz még mennem kell egy-két karikát vele. És persze könnyű beleszaladni nagy pofonokba, ha vki ellövi a lánctalpat, vagy a torony megsérül, akkor jönnek a picik, és rámtapadnak mint légy a szarra, és szétkapnak simán, mert körbelőnek oldalról, hátulról, mindenhonnan. Úgy hogy csak óvatosan mehetek vele, mert premium ellenére is simán össze tudok hozni egy míniuszos kört. Mindenesetre majd kipróbálom a HE-t is, fölpakolok belőle. De már nagyon kell az L/71 mert így szegény tigrincsem elég gyámoltalan, jobban hasonlít egy kiscicára, mint vmi vérszomjas bengálira:D

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Aktív témák