Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz manu75 #226236 üzenetére

    elengedtem én természetesen, de nézd, van 0,0001% esély rá, hogy van összefüggés valami között, ami mondjuk megzavarja bizonyos esetekben a célzást és lövést
    Azért mondtam neki, hogy riportolja, aztán a WG majd utána néz (vagy nem néz utána, hanem kap egy sablon választ)
    amilyen komplexitású a wot programja mostanra, lehetnek ilyen furcsa történések bizonyos nagyon ritka esetben, most mondok egy lehet hülyeséget példának, de mondjuk ha az emberünk álcahálót tett a super conquerorra és kb az övé az egyetlen álcahálós super conq és valahol, valami összezavarhatja ilyenkor a célzó és lövés koordináló programot.
    Erre persze szinte nulla az esély, de kb fél perc riportolni, ha ilyen nagyon furcsa dologgal találkozik valaki, aztán majd a wg csinál vele valamit.
    Normális cégek, megpróbálják reprodukálni a hibát, ha sikerül nekik, akkor ténylegesen hiba, ha nem sikerül, akkor még mindig lehet, hogy hiba, csak random fordul elő. Fel szokták tenni egy listára és figyelik az előfordulást.
    A WG nem tudom, hogy mennyi energiát tesz bele ebbe, szerintem inkább küld egy sablon választ csak :)

    Cypruson volt nekik egy főhadiszállás szerüségük, az megvan még?

Új hozzászólás Aktív témák