Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Poultier #67132 üzenetére

    Az még hagyján hogy kiszúr az MM egy napon át, de az alábbira adjon valaki értelmes magyarázatot:

    T18: kezdettől fogva megvan, nagyon-nagyon sokáig 42-44% között állt a garázsban, már 200csata volt benne, aztán nekiálltam húzni úgymond, az elején döcögősen, de most már annyira megy hogy 60csata alatt felment 49%-ra és várhatóan a jövőben is javul. 55% winrátát feltételezek csúcsban valamikor karácsony környékére. Ugyan vannak a legénységnek már különféle képzettségei, de az akkor megy azonnal a kukába amikor az MM és RNG összefog egy lila ellentámadás keretein belül. Ugyanakkor összességében ezzel a tankkal le tudok hozni valamennyi kört ha utolsónak maradok is.

    AT-1: na ezzel most úgy vagyok hogy az isten sem viszi 46% fölé. Ugyan jóval kevesebb a csata, de minden nap jó esetben úgy zár, hogy a nyert körök száma maximum 1el több mint a vesztes... de van hogy lezuhan 2-4%-ot. Már egy hete kínzom, 46%on vettem vissza most 46%on áll és mindig ~ 5-6nyerés kellene a 47%-hoz, de minél tovább toporog, annál több kellesz... Max akkor lesz javulás ha a legénység bemegy 100% fölé, de könyörgöm hogy van akkor az hogy egy csak egyetlen egy nap nyert zsinórba 5öt utána semmi, csak az egy helybe toporgás :O. Bármi átlövi bármivel, sztem egy sima lada is el tudná pusztítani egy mezei AK47-el a fedélzetén. Egyik modul a másik után hibásodik meg, jön a legalapabb T1 és a köpködővel szarrá veri az egészet.

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák