Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phoenix1989

    őstag

    válasz Kolter #215646 üzenetére

    Szerintem tenyleg torold a jatekot. 3S mulva mar te is tudod hogy spoton vagy. Nem latnak hamarabb a tudtod nelkul. Ha spot nelkul kapsz sebzest az meg blind. Olyan helyen allsz ami gyakori camp terulet es lovik spot nelkul is. Tenyleg nem ertem miert gondolja itt most eleg sok ember hogy itt minden csalas. Ha meg ennyire szar minek jatszatok vele? Ott a WT lehet letolteni.
    Geller72
    neked is azt javaslom probalj ki mas jatekot. Mert ne lenne normalis hogy kikapsz 1-15re? kaptam mar ki 0-15re es vertunk meg csapatot 0-15 re. Ez nem a wg csalasa hanem a jatekosok benasaga mert nem tudnak jatszani csak megy a rush a semmire. Mindenki 2perc alatt akar nyerni mikor van ra 15perced. Rengetegszer irtam mar be a chatre hogy hova rohannak mert eltelik 3perc es irkalnak hogy mozogj ide oda. De ha nincs ertelme akkor minek? hova a faszba rohannak? Ha nincs ideje jatszani ne is lepjen be. Volt olyan hogy , nekem irkaltak menjek elore mondtam hogy nem mert nem fogok latni semmit heawyvel deaz ellen latni fog engem. Ezen ment a vita 5Percig majd mondtam neki jo akkor okosabb vagy mint en eloremegyek, mitortent?szetbasztak ugy hogy semmit nem lattam majd beirrja hogy ballfasz vagyok mikor en szoltam hogy ez lesz de o azt allitotta tevedek. szoval azt tettem amire megkert es miutan rajott hogy tenyleg hulyeseg volt akkor is en voltam a hulye xD

Új hozzászólás Aktív témák