Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swinegod

    őstag

    válasz Djuree #215079 üzenetére

    Nekem a 8-as kedvenc volt, de a kartonpapír teste nem kicsit volt idegesítő, a 9-es tetszett, mert tök mobilis volt, de egy idő után tököm televolt vele, mert elképesztő sokat mentem vele csak tier 9-es meg 10-es meccsekbe és a pen egyszerűen nem volt elég sokszor gyengepontokra se, a gold meg az E100, Maus tornyát meg se karcolta pld, de még az ST II kupolát is csak minden 2. lövésből vittem be, szóval azon egy idő után csak túl akartam lenni. Ez viszont az extra és rétegelt oldalpáncél, jobb torony és nem irritáló pike nose frontjával sokkal jobban bírja a lövést mint az előző 2. Itt sem lesz sokkal jobb a gold, de az AP igen, pont elég arra, hogy E75 alsólemezére pld nem kell exkluzívan HEATet lőni hogy bevidd. Ha viszont golddal nem viszek be valamit, akkor arra lövök HE-t, hulldown chieftain ezt múltkor megköszönte :DD
    A 880-as duplalövés meg olyan élveztes, még jobb hangja is van mint az előző 2 tankon, imádom

    De dög lassú, turboval se lesz épp fürge mint az előző, szóval ezzel is már rég ott lesz a helyén a 277 mire te odaérsz, de nem ilyen Maus vészes hogy nagyon zavarjon

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák