Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz KISDUCK #204811 üzenetére

    In-Game - Premium and Rare Vehicle Restoration

    A fejlesztési fában lévő prémium tankok 72 órán át vásárolhatóak vissza. A többi prémium és reward tank bármikor visszavásárolható.

    A visszavásárlás ára a tank hivatalos ára + 10%. Konkrétan itt van hogy mi mennyi: VRT - Restoration Cost Table

    Konkrétan az esetedben a T28HTC-t és a super hellcat-et bármikor visszavásárolhatod, a type64-et csak 72 órán belül a pudel meg most nem tudom hirtelen hogy benne van-e a fejlesztési fában. Ha benne van akkor azt is csak 72 órán belül ha nincs akkor bármikor.

    (szerk. Jól van látom lassú voltam és közben megtaláltad te is a fent linkelt leírásokat.)

    (#204815) Dobi 562
    Én elviselném a 2 havi vagy akár havi változtatást 1 évig ha az lenne az eredménye hogy a végére olyan állapotba kerülnek a tankok hogy utána elég lenne fél évente felülvizsgálni.
    Az ebr-ekkel például nem értem miért vártak ennyi ideig. Már hónapok óta sír miattuk majdnem minden streamer és mind azt mondja hogy nem jó most 10-es szinten játszani.
    Vannak adataik biztos látják hogy probléma van velük mégsem léptek miatta már mióta? Az viszont beszédes hogy már szuperteszten voltak a német és orosz kerekesek, már több mint 1 éve be kellett volna kerülniük még sincs róluk hír. Szerencsére. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák