Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RockHaRD

    addikt

    Egyébként külön élmény volt ezzel a rendszerrel bios reset után újra képet varázsolni :D Ugyebár 3.0-s a kábelem, és 4.0 a kártya, amit a biosban "auto"-n 4.0-n akar indítani a gép, de így nem ad képet. Most már külön írják is, hogy legyen átállítva a link speed biosban az új kártyákkal. Át is volt nekem, csak én hülye bekapcsoltam a gépet ram nélkül, mert kivettem őket, hogy jobban eleférjek, és bios reset lett a vége... Egy fél órát ültem a kikapcsolt gép előtt, és agyaltam, hogy most akkor vizet leereszteni megint, szétkapni, és akkor be tudok dugni egy másik kártyát, de szerencsére a bánya gépből van nem használt 1x riser, azt oda tudtam hekkelni egy bios beállítás erejéig. Kár, hogy nem fotóztam le a gépet úgy :C

    +bónusz: nem látszik a képen, de a vga-ba bemenő cső nagyon trükkösen hátul van. Egy 90 fokos EK rotary után jön egy 90-es kígyos EK toldó, után egy Bykski teleszkópos toldó, és egy Bykski csatlakozó. Így adta ki faszán a távolságot a blokktól, és a magasságot a csőnek, hogy nagyjából vízszintesen fusson :D

Új hozzászólás Aktív témák