Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sestertius

    őstag

    válasz DigitXT #4644 üzenetére

    Köszi a választ, a bőség zavara, gondolkozhatok... :)

    Blizzardking: korábban olvastam, már írtál ilyesmiről, írni is akartam neked - ami késik, eljön...

    InHell: :R
    Végül is valóban sikerült egy jó helyet találni neki, így szinte észre sem veszem - felraktam az asztalom oldalára. Gyárilag van ugye hozzá négy távtartó - kifúrtam az oldalsó lapot, és pont frankón elfért a vas /1, 2, 3/. A fekete csövem elfogyott, így az olcsó tartalék csővel oldottam meg a végét. A gép valahogy így néz ki. Nagyon sok víz ment bele, de aztán pillanatok alatt légtelen lett a rendszer, semmi bubi vagy ilyesmi, szépen megy. A szivattyút azért is tettem le úgy, hogy legen hely körülötte, hogy később meg tudjam oldani valami úton-módon a zajtalanítását. Vagy dobozolva lesz, vagy/és szabályozva, vagy valamit majd kitalálok... Hirtelen már csak ennyi. Az öt venti egyelőre több mint elég /ma megjött még kettő/, ha nyárra szükséges lesz, veszek a maradék négy helyre.
    A kuplung jó ötlet, elgondolkozok rajta, de tényleg nem olcsó. Ha most bontani kellene, lennék bajban - pedig ha veszek dobozt a szivattyúhoz, bontani kell.... :B

    Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

Új hozzászólás Aktív témák