Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JasL

    senior tag

    válasz Messor #45955 üzenetére

    Elárulom neked, a 850W-os G2 nekem még soha az életben nem kapcsolt be 3 év alatt ECO módban, ellentétben az 1000W-os G3-mal.. pedig az az újabb. Mostanában már ez sem süvit, viszont ki kellett nyomnom az ECO módot (tök gáz!), de ezen mindig megy a venti alacsony fordulaton. A G2-nél nem indul el ECO-ban sem.

    Én a helyedben tudom hülyén hangzik, de 1000W-os G2-t vennék, mert ott még nem ment a méret minimalizálása az ECO mód hátrányára (ha bekapcsolod, passzív, és cask akkor indul el, ha kell). Semmilyen összefüggés nincs a táp mérete és a passzív üzemmód között, mint én is sajnoös megtapasztaltam.. az 1000W-os táp bekapcsol néha és süvit, a 850W-os ugyanarra a konfigra meg nem (nem hibás, megnéztem!).

    Szóval ha tényleg passzív tápot akarsz, 1000W-os G3-at vegyél... nekem a 850W G2 van itthon, de biztos vagyok benne, hogy az 1000W-os se indul el az életben. Nem mindig az újabb a jobb. Sajnos.

    A másik... lehet, hogy az a RAM órajelben jó, de CL19-es időzítéssel drágább a leves, mint a hús.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák