Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz Fr3eWar #43373 üzenetére

    Számolni ezen a mesgyèn sokfélekèpp lehet (fiskális-anyagi keretekre értendően, persze, de...:))
    Nem tudom, mikor jött ki az Amiga 500, mondjuk én akkor cseppentem bele a "do it yourself" pc-építésbe és "tartásba", eh szóval nem ma volt... Azóta két-három generációs rátartással csúcs home pc konfigokban utazom-utaztam, az első csúcs vga-m 64 Mb rammal(!!!) 150 E Huf-ot kostált... Az utolsó (jelen) konfigom, pumpával, radival, csövekkel, fittingekkel, ssd-vel, procival, cf vga-val, kiszállítással áfával, sz'al all cuzamme (építés 2012...) 1,2 M Huf felett volt... Én kerestem meg rá, és nem vagyok "újgazdag" sem, de amikor átirányítottak ide a Hd 7970 topikból, és a helyi "referencia"-arcoktól (DigitXT, Zsömi, etc) releváns válaszokat kaptam a kérdéseimre, és beruháztam az ajánlott dolgokba (réztetős Laing D5, Mora, Tygon cső, Ek-Hk-blokkok, meg "fittingeken se spóroljunk, mer' egy lánc annyira erős"...), akkor történt meg a csoda: "porszívó" kikapcs, víz beszerel, pc újrajndít és ami fogad: CSEND. Hát... nekem ez volt a "nem mindegy". És ez a feeling olyan beleégős dolog, sz'al megmarad, Paksot sem azért hűtik vízzel, mer" az "óccsó", hanem azért, mert óccsó és jó. "A víz az Úr..." Óda vége...

    [ Szerkesztve ]

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák