Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz Matthu #154 üzenetére

    Te már rendesen dolgozol, vagy még tanulsz is, és emellett alkalmi munkákat vállalsz? Egy ilyen krán nem egy enyhe cucc, azon gondolkoztam, hogy vajon iskoláé, munkahelyé, vagy a tiétek, mint F.C.B?
    Hogyan kerültél bele a videós szakmába?
    -----------------------------------------------------------
    Ez a kérdés mondjuk mindenkihez szól, már aki belekerült.
    -----------------------------------------------------------
    Én nem mondom, hogy belekerültem, de ha már kérdeztem, én is leírom: eddig két videót készítettem megrendelésre, az Euro Skills és World Skills versenyek magyarországi döntőin, mert két kolega az iskolából (no, én pl. iskolában dolgozom) zsűri és szervező volt a rendezvényen, tőlük ered a felkérés. Ezen kívül semmi komoly, csak az évente szokásos szalagavatók + egyéb adódó iskolai program.

    Eddig nem 550D-vel forgattam, mert csak nemrég vettem meg, de szeptembertől az iskolában is kipróbálom.
    Nyárra pedig barátokkal terveztünk egy kisfilmet, erre készítem most a felszereléseket (steady, krán, follow focus, fényhez cuccokat) A steady már félig kész (mellény+kar egyelőre nem lesz) este dobok fel arról is képeket. Kránnal viszont még nem dolgoztam, érdekes lesz megszokni a kezelését.

    Audióra bentről tudok kölcsönvenni két AVL-680-as miksit, rögzítésre opcionálisan Edirol vagy mostmár az 550D is lehetséges.

    Azt hiszem minden kérdésre/témára válaszoltam, így a végére kicsit általánosabb hozzászólás lett. :)

    Egyetlen szomorúságom, hogy a baráti körből én vagyok egyedül aki szeret barkácsolni, technikai kérdésekkel is foglalkozni, őket nem köti le. :(

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák