Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • theporcupine

    tag

    válasz Kukcaman #14310 üzenetére

    Nyilván egy ismerős elkötelezett társasággal lehetne csak. Ebben az esetben egy média szakos srác volt, aki elég exhibicionista volt a szerepléshez. De mekkora küzdés, ha én vagyok a forgatókönyv író (ez túlzás, hogy forgatókönyv, jelenet kitaláló), rendező, operatőr, hangos és cipekedő és összes utómunka egyben. Venném fel a jelenetet, de be kell mutatni a szereplőnek, hogy mit kellene csinálnia és ötször ismételni, mire kezd hasonlítani az elképzeléshez, de közben a cuccra vigyázni, kamerát beállítani és indítani, járókelőkre figyelni. Lehetetlen. Azt meg nem találtam ki, mi az, amihez nem kellene szereplő, meg a nézők is sokkal fogékonyabbak rá, ha embereket látnak.

    Ugyan azon a full amatőr hobbi szinten zenélek, mint filmezek és fényképezek. Szerintem van egyéni stílusom, de a kiindulási alap az Tangerine Dream. Ezt lehet számítógépen, minimális, vagy nulla hangszeres tudással. Szeretnék én progresszív metált is, de ott már nagyon kellene a tudás és gyakorlat hangszeren, ami nincs.

    https://www.flickr.com/photos/nomorethanwaves/

Új hozzászólás Aktív témák