Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kukcaman

    senior tag

    válasz Tuninger #14291 üzenetére

    Van sztori :) Jó téma. Történethez tartozik, hogy kitolják a buszt. Idegállapotban keveseknek jut eszébe bekapcsolni a kamerát :D

    (#14297) vond: végül milyen töltőt vettél?

    (#14295) MrChris: Jó tudni, a piros gomb lenyomás pillanatában akkor nem is fokuszál csak indít. Persze, csak azért gondoltam, a felvétel közbeni fókuszre, mert Stauffenberg említette, hogy ilyen is van és lehetséges :D
    Hasonlót lehetne megvalósítani mint manuál fókusznál. -> Felvétel közben homályról indít és koppintva a képernyőre éles lesz a kép. Felhasználható, legalábbis a fejemben elképzelve.

    (#14294) _q: Milyen trükköt lestél el? Mi a mostani téma amin gondolkodsz? - Márha szabad kérdezni :D :D

    (#14293) theporcupine: Persze, értem a "még ez is hiányzik meg ez is " - benne vagyok én is a pikszisben :D
    Milyen stílusban zenélsz? Szerintem azért nehéz összegyűjteni az embereket, mert nem egy a célotok, vagy csak leegyszerüsítem. Nálam is volt ilyen, régen egy nótához csináltam egy klippet, elég hamar ment, mert már volt elképzelés. Viszont utána már nem jött össze, aztán hamar elment a kedvem "gyere csináljunk klippet - oké tök jó..... - Majd most nem jó...". Meg már párszor hallottam más dumát is. "úgy csináld, hogy én nem leszek benne" - szóval nincs elképzelés, meg ő se legyen benne, rám bízza - így nem lehet :D .

    (#14301) narumon: Ahogy mondod :D Az elképzelés mindig más, mint a helyszínre odaérve látni a realitást :D :D

Új hozzászólás Aktív témák