Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31733248

    törölt tag

    válasz fattyu #6445 üzenetére

    Dehogy "mérföldekkel jobb". :N Én is sokat fejhallgatóztam az elmúlt 20 évben, hidd el, nem hülyeségből és nem csak a reklám kedvéért dicséri minden egyes szaklap. Aki ezt nem hallja és a tízezer forintos kategóriával emlegeti együtt, annak baj van a készülékével.

    A Tidal-Spotify különbséget simán hallom, igen, vakteszten is. De nem csak én, voltak már hasonlók a neten is.

    #6447 Dave™

    Az a helyzet, hogy mindkettő elérhető árú tömegtermék, a hangolásuk pedig tetszés szerint alakítható. Semmi értelme a márkasznobériának és azt sem érdemes hangsúlyozni, hogy "populárisra hangolt tipikus tömegtermék" egyik vagy másik. Ma már nem csak a régóta ismert márkák tudnak nagyon jót. Mondom ezt úgy, hogy hasonló kategóriájú Bose/Sennheiser fejhallgatókhoz szoktam hosszabb ideje és mindenki megnyugodhat, simán van olyan jó a Sony is, noha a neve nem cseng olyan jól, mint az előbbieké.

    Azt pedig itt azért a többség tudja, hogy nem csak az átvitelen múlik a hangminőség. A Sony fejhallgatójában amúgy konkrétan jobb a DAC, mint az Apple Air M1-emben.

Új hozzászólás Aktív témák