Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ponix

    aktív tag

    válasz kymco #4352 üzenetére

    Ne legyél ennyire önérzetes, a felfuvalkodottság az lázadáshoz vezet, a lázadás, meg tudod hova vezette a világot! Az első bűn az istenellenesség, ami a gőgből indult! Ha túl komolyan veszed magad végül önmagad bálványává válsz! Lazíts!

    Az a legnagyobb baj a hívőkkel, hogy míg szentül hiszik magukról, hogy bűntelenek, sorozatosan esnek azokba a hibákba, amik ellen elméletileg harcolnak! Ahhoz, hogy egy ember komolyan vegyen egy másikat, ahhoz komolynak kell lenni, és komoly dolgokat kommunikálni! Egyébként pedig az Isten szabad akaratot adott az embernek, miért akarod te irányítani, befolyásolni, az akaratomat, qvázi megfosztani engem az Isten adta jogomtól? Meg akarod határozni, hogy mit hogyan csináljak? :DD Kereszténynek nevezed magad, evangélium-bálványista vagy és még az akaratomat is irányítani akarod, és még ki is kéred magadnak, hogy felrovom ezt neked? És még ne is nevessek? :DDD

    Nem igen kell bizonyítanom semmit, te magad bizonyítod az állításomat a magatartásoddal! Egyébként nem neveztelek hazugnak, csak felhívtam az igazság rögös útjára a figyelmedet! :DD De nem akarlak én bántani, csak ha szentnek állítod be magad, és kiderül, hogy nem vagy az, azért ne másokra haragudj! És ne ítélj, hogy ne ítéltess!

    El kell fogadni, hogy ma nincsenek szentek! ebben a világban nincs rá lehetőség!

    Érdekes, hogy most milyen gyorsan jött a válasz! Ma nem dolgozol, és nem vagy családos?

    A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

Új hozzászólás Aktív témák