Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi63

    senior tag

    válasz balage25 #38646 üzenetére

    A holland listáról van saját korábbi tapasztalatom, és jelenlegi is.
    2012-ben vettem egy Philips tévét (42pfl7606) és nem volt a listán. Már egy éve megvolt nekem, mikor felkerült. Ami elég vicces, tekintve hogy a Philips (akkor még) holland volt. Nem tartom valószínűnek, hogy van egy emberük, aki ezt a listát naprakészen tartja. A nagy márkák új típusai valószínűleg hamar felkerülnek, de a példám szerint ez sem biztos. És akkor nem beszéltem a kisebb cégek tévéiről. Gaba, Sencor, Orion, meg tucatnyi társuk nincs sehol. Pedig évek óta tolják ki a CI+-os tévéket. A svájci lista sem ismer többet 13 gyártónál, a többi szerintük nem létezik. De az a lista sem pontos. Nincs két hónapja, hogy vettem egy ilyet. Sem a holland, sem a svájci listán nincs rajta. El tudom képzelni, hogy sok más ilyen lehet még. Szóval ha valami hiányzik ezekről a listákról, az nem jelent semmit. Gyártói oldalon kell leellenőrizni, az a biztos.

    De ma már nem is nagyon gyártanak szimpla CI-s tévéket. A legutolsó Orion, Sencor is szinte mind tudja. Személy szerint egy olyat láttam, amiben sima CI volt. Az egy 2011-es Sencor volt. De a faternak van egy 2013-as Sencor-ja, abban már CI+ van. Amiben meg az van, az mind jó a UPC-hez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák