Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Voice24

    őstag

    Hali!
    Az alap problémám immár 5 hónapja az, hogy a tévéadás 5-6 másodpercekre lefagy, majd úgy megy tovább a kimaradt rész végéig, mintha gyorstekeréssel menne, telekomos optikai területről van szó. Még decemberben arról tájékoztattak, hogy csak telekomos területen észlelhető tömeges hibáról van szó. A héten mégis kicserélték a két médiaboxomat, ami természetesen nem oldotta meg a problémát. Erre utána jött egy email, hogy a hibát elhárították, és megint egy áramtalanításos-újraindításos, majd gyári állapot visszaállításos metódust javasoltak. Mivel elvileg szűz boxokat kaptam, nem csináltam ezt már meg, nem szerettem volna két napon belül másodszor egyesével állítgatni a csatornasorrendemet (másrészt ezt a metódust decemberben egyszer már végigcsináltam, ahogy kérték, mégsem szűnt meg a hiba). Tehát erőlködnek, de nem igazán sikerül nekik megszüntetni a hibát. Viszont a héten megjött végre a kötbérrel kapcsolatos reklamációmra is a válasz, elég szép összeget állapítottak meg. Ezzel már lelkileg kicsit megnyugodva kihúzom májusig, amikor lejár a hűségem, aztán kalap-kabát, pá Voda...

Új hozzászólás Aktív témák