Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Intruder2k5 #13165 üzenetére

    azért mert te is hozzáértő vagy de a falusiak nagyrésze technológiai analfabéta, tudom ezt onnan hogy rokonaim közül is a középkorúak vagy idősebbek jó ha ismerik a számítógépet és neten kb. 4-5oldalt néznek csak többhöz nem értenek. hidd el nem beszélek hülyeséget itt faluhelyen van pár rokonom meg szomszédom akiknek javítottam gépet, mindnek UPC Fiber power volt de mikor megkérdeztem hogy melyik csomag azt se tudták miről beszélek, hát ők csak fizetnek aztán gyün a zinternet meg a facsebóóók és örülnek. mondom nem egy 30-60megás usert láttam itt akinek jó ha a havi forgalma eléri az 5-10GB-ot és azt is letöltésből meg youtube videóból hozza össze, a fájlcserét hírből sem ismerik.... persze van a másik véglet is az olyanok mint én aki informatikát tanult és mindent neten intézek mindent onnan szerzek meg, és már vagy 8-10éve nem is tévézek forma1-en kívül mert minden mást meg tudok kapni interneten, nincs tévém sem mert minek... 6éve torrentezek masszívan, előtte DC++ meg napster minden volt az évek során az utóbbi 15évben 56kbit modemtől kezdve.

    csütörtökön járt nálam a UPC technikus, szépen a kis tabletjével átnézte a hálózatot és igen megkérdeztem az egész faluban 8DS és 4US stream bőségesen ellátja az összes előfizetőt pedig mivel csak sima ADSL van konkurenciaként így legalább 80-90%-os lehet a UPC kihasználtság és biztos akad pár 60-120-as user is.
    ez van, ez nem BP itt mással vannak elfoglalva az emberek, itt van kert meg szőlőművelés stb...

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák