Hirdetés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz hackeeeee #293 üzenetére

    De a hiszti elmúlik ha valóban jó lett az új. Én is köpködtem a netbankos manőverre, mondjuk főleg azért mert 3-4 napig instabil volt, belépés módja is megváltozott, hol beengedett hol nem. De pár nap alatt lehetett normálisan használni, multi tranzakciók, részletes kimutatás, stb. Ez nemrég történt, aki annál a banknál van ismeri. Most már a régit nem szeretném mert ez valóban átláthatóbb lett és sok funkciót adott. Valószínűleg nagyban hozzájárul az is, hogy a színvilágon nem változtattak. De az új apróra akárhányszor nézek fel még mindig ennyit érzek: kiezmiez' :F Legalább némi optimalizációt kaphatna, nekem olyan érzésem van többen összedobták, csak igazából a köztük levő kommunikáció nem volt teljes. Mintha kb 5-6 vakera szerű oldalból lenne összegyúrva. És ez annyira nem szubjektív, hogy ezt ilyesmivel foglalkozó emberek is beírták.

    föccer: Azt áruld már el nékem, k&h-nál meg tudták oldani hogy a kecske is jól lakjon, káposzta is megmaradjon?:) Nem kellett nekem hónapokig tanulgatni, valóban egy jó felületet kapott ami használható, átlátható, sok extrás ad elődhöz képest. Színvilág nem változott minden más igen. Nem pont hasonló téma az igaz, de jó példa rá hogy lehet változtatni úgy, hogy nem kell hozzá majd több hetes tanfolyam. Az már régen rossz, mert hetekig kell szokni valamit meg 1 év múlva kiderül.
    Én csak azt mondtam mit csináltam volna és mit nem, nem az én tehenem...

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák