Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    Megpróbáltam feltenni egy hirdetést, de lefagy az oldald, valószínűleg ez csak átmeneti gond lehet.
    Városok közt továbbra sem találom Szentest, pedig nem olyan kis város ám :P
    Telefonoknál meg a lenovo mint típus nincs, legalábbis én nem találtam egyéb kategóriában sem.
    A színvilág már egész tűrhető.

    szerk: Az a funkció megmarad, hogy ki lehet tenni közvetlen a szöveges hirdetésbe egy kis képet? Nem láttam.
    PhUpper-rel is működni fog vajon ez az oldal?

    szerk2: Ha lehet szavazni a régi vagy őj között, +1 régire:) Az tökéletes ha nem is 100%-osan de közelíti. Azért szívesebben fizetnék.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    Csak felmászott a hirdetés, link gomb nem működik jelenleg vagy béna vagyok.
    Szóval amit hiányolok és nem szubjektív, elsődlegesen Szentes a városok közül.

    szerk: Most meg eltűnt :F

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Lenry #77 üzenetére

    Ezt nem értem, hogy a régit mért nem lehetett fizetőssé tenni :F
    Beleölni egy újba egy valag pénzt, ami valljuk be, erősen megosztó hatást váltott ki és nem azért, mert egyes funkciók fizetősek lesznek.
    Első hirdetésemet nagy nehezen feladtam :C
    Értékeléssel sztem probléma nincs, eddig is volt, aki akart vissza élhetett vele. Illetve ha nem jogos lehetett reklamálni, még vakerán is lehet, nem az itt a legnagyobb baj.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Parci #94 üzenetére

    Én is azt mondtam hogy tök sz@r és kaptam 1 hét bannt. Te is?:D
    Ti pénzetek, ti jogotok, végül is azt csináltok vele amit akartok. Én részemről ha viszi a pénzt a régit megcsinálom fizetősre, nincs design változtatás. Új közönség? Ez ügyben privátban esetleg.
    Amit nemrég kifejtettem egy másik topikban az új apró kapcsán. Napokban beesett hozzám egy dell E4310. Kicsi, szép, aranyos, kap backlit billt még aranyosabb lesz. Jól össze is van rakva, nincs vele gond., designos is, ráadásul ez még nem az elkurtult utána jövő széria. De. Amint összehasonlítom egy TP-vel...sw-esen sehol nincs hozzá funkcionalitásban, se kom. eszközök billzet, pad, track terén. El tudom viselni, tudom használni, de soha nem tudnék vele azonosulni. Mint az új és a régi apró viszonya nálam, szubjektíven.
    Hogy on is legyen, hirdetés felmászott végül, viszont olyat nem látok, hogy saját hirdetéseim. Nincs olyan vagy nem találom?
    Meg ha már itt vagy, ha nem is szervesen de kapcsolódik ide is. Nem is tudom hol kérdezzem. Privát üzeneteket szerettem volna törölni a napokban, de rájöttem hogy nem lesz egyszerű. Nem lehet őket törölni csak egyesével, nincs olyan hogy blokkonkénti kijelölés, esetleg összes kijelölése, mint mailnél pl. De úgy látom az új aprónál is ugyanez van. Erre lesz megoldás? 3 számjegyű privátról van szó és nem 1-essel kezdődik, ennek 2/3-a nekem már nem kell. Ha kell rászánom azt az 1-2 napot amíg kitörlöm, de ha lenne megoldás annak örülnék:)

    szerk: 4 számjegyű az a 3, ha három lenne azt megoldanám :B

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Parci #121 üzenetére

    Ahhan. Na ezt mondjuk egyszerűsíteném. Hirdetéseim. Belépve úgyis látom mit lehet ott csinálni. Nem vagyok annyira béna, de valahogy a hirdetéseim adminjáról nem gondoltam volna hogy ott lesznek a hirdetések, pedig végül is logikus.
    Privátokkal kapcsolatban tudsz valami biztatót mondani? Vagy álljak neki manual gyomlálni.

    swy: Köszönöm. 3k különálló privátról van szó, nem egyvalakivel való privátról, ott valóban létezik a kijelölés. Elhiszem hogy neked hihetetlen annyi, majd ha 8 éve itt leszel te is megtudod:D

    szerk: Most látom te is itt vagy egy ideje, úgy látszik én aktívabban :U

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Parci #145 üzenetére

    Funkcionalitásról jut eszembe. Képfeltöltés. Ha rákattintok a képre és kiválasztom, ne kelljen még külön elindítani a feltöltést, automatice menjen. Értelmesebb helyeken többet is ki lehet választani egyszerre, sorrendet is lehet módosítani. Ha már marad ez az izé és funkciokról beszélünk ez nem lenne hátrányos ha megoldásra kerülne. Az alapértelmezettség lehetősége az jó pont.

    Privát témát köszönöm :R

    szerk: orion1025: Láttad az első verziót? Na az tényleg kiverte az ember szemét:D Ahhoz képest ez istenes ebből a szempontból. Az átláthatatlanságban egyetértek, vakera se egyszerű történet, de ez sajnos jelenleg übereli.
    Mint láttad ebbe már beleöltek pénzt, most már valószínűleg nem így csinálnák, de sajnos ez maradni fog..hát én se fogok többet az aprón keresgetni dolgokat mert rémálom, de ez van.

    -NOKIA-: Az új oldalon csak az új értékeléseid lesznek, ez szerintem egyértelmű és elmondták párszor. Mindazonáltal az nem lesz megtiltva, hogy beszúrj egy linket "előző értékeléseim címszóval". Mondjuk nálam speciel a linkelés még mindig nem működik, de majd biztos fog:)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz orion1025 #163 üzenetére

    Ezzel az a gond, hogy sokan egyáltalán nem értékeltek a régi rendszerben. A csalók meg akikkel sok probléma volt már ki vannak tiltva úgyis. Sztem itt most a legkisebb gond az, hogy az értékelések nem kerülnek át.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    Nálam is előjönnek rég lejárt hirdetések és lehet őket up-olni. És most már megjelennek a régi aprón feladott hirdetéseim az új oldalon feladott mellett. Szinkronizálva van a másik szerverről? Állandóan kiléptet.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz #51736960 #200 üzenetére

    "ps.: a tipó sem az igazi, a szövegek "lebegnek", túl sok a kitöltetlen szabad hely, stb... (elég csak megnézni a régi aprót, na ott a helyén van minden betű és pixel)" Én se mondhattam volna jobban. Remélem publikus lesz ki követte el, ha úgy alakulna tudjam kihez nem kell fordulni webes megrendeléssel. Lehet túlzok, de talán egy kezdő web designer jobbat összehozott volna ingyen...

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz BJanee #233 üzenetére

    Nem hittem hogy fogot ilyet mondani, de ez rosszabb:D Szerintem:)
    Az itteni színvilágot kéne átvinni és kész, főleg a hsz-ek színvilága undormány, egybefolyó szemakasztó. Gondolkodás nélkül odaadnám a webdesign citrom díját érte.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Gave #243 üzenetére

    Annyival biztos, hogy tudják ez úgy nagy átlagban a célközönségnek nem felel meg. Csak úgy kíváncsiságból csinálnék egy szavazást mondjuk 5000 felhasználóig első körben. Hiába proaktívak itt többen is, legtöbbre reakció sem érkezik...továbbra is megértem, a régi vitte a pénzt, nem jó. De akkor mért kellett - feltételezem - több misit kifizetni egy külső cégnek mikor első debütkor is bebizonyította, hogy tehetséges, csak nem webdesignban. Ott volt a régi, max ha kell értékelés bele vinni meg legyenek bizonyos szolgáltatások fizetősek. Az tényleg elég gáz, hogy vakera átláthatóbb és kezelhetőbb is.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz föccer #277 üzenetére

    Pedig az egy értelmes alternatíva lehetett volna. Elhiszem, hogy esetlegesen a "nagy" hirdetők miatt kell új design. Csak hát ők látogatottság után fognak hirdetni/fizetni. Az hogy itt hányan szapulták az új designt és hányan nem az nem sokat mond el, ezért nem lenne hülyeség kezdetnek egy 5k useres hivatalos felmérés mondjuk.
    A régiben lehetett volna egyes opciókat fizetőssé tenni, pl több up fizetős, több hirdetés fizetős,esetleg keresett szóban listára előrehozás, stb. Az ilyen kis apróságok is generálhattak volna elég bevételt talán, de ugye ezt már nem tudjuk meg.
    Az úgy netto hülyeség, hogy félnek az emberek az újtól, az új verzió közel sem annyira átlátható/kezelhető mint a régi. Sok dolog feleslegesen van, sok túl van designolva, sok üres hely van aminek nem kéne lennie, túl nagyok a bötűk, hsz-ek színvilága egybefolyasztja az összeset.
    Ha már mindenképpen ez marad akkor ezeket kellene valahogy optimalizálni. Attól nem fog nőni a látogatottság, ha az ember csak muszájból fog felmenni elintézni amit feltétlen kell és nem böngészget órákon át "csak úgy" alapon.

    dodopek: Ezt anno megígérték, azért nem nyúlnak a régihez mert majd az újban pótolva lesz. Sokan írtuk már, sztem ez csak adatbázis kérdése, ha nem tévedek nagyot fél órás munka max. Gondolom ezt pótolják majd, fél Mo. hiánycikk.

    szerk: hackeeeee: Nemrég változtattak a k&h netbankján. Előtte régi apró szerű felület volt, frankó kis kőbaltás, de működött, egyszerű, átlátható volt. Az újat szoknom kellett két napig. Kapott új designt, fejlécek átszerveződtek felülre mint az új apróban is, szép kis gombocskák. Viszont kapott valóban sok új opciót, aki kényelmesebbé teszi és valóban néhány nap átállás után úgy kezeli az ember mintha évek óta az lett volna.
    Semmit nem változtattak a régi színvilágon pl.

    hackeeeee: Első tesztüzemmel hagyjál már:D 1 hét bannt kaptam ;] pedig messze nem olyan hangnemben írtam hogy akár egy órát is érdemelt volna...

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz hackeeeee #293 üzenetére

    De a hiszti elmúlik ha valóban jó lett az új. Én is köpködtem a netbankos manőverre, mondjuk főleg azért mert 3-4 napig instabil volt, belépés módja is megváltozott, hol beengedett hol nem. De pár nap alatt lehetett normálisan használni, multi tranzakciók, részletes kimutatás, stb. Ez nemrég történt, aki annál a banknál van ismeri. Most már a régit nem szeretném mert ez valóban átláthatóbb lett és sok funkciót adott. Valószínűleg nagyban hozzájárul az is, hogy a színvilágon nem változtattak. De az új apróra akárhányszor nézek fel még mindig ennyit érzek: kiezmiez' :F Legalább némi optimalizációt kaphatna, nekem olyan érzésem van többen összedobták, csak igazából a köztük levő kommunikáció nem volt teljes. Mintha kb 5-6 vakera szerű oldalból lenne összegyúrva. És ez annyira nem szubjektív, hogy ezt ilyesmivel foglalkozó emberek is beírták.

    föccer: Azt áruld már el nékem, k&h-nál meg tudták oldani hogy a kecske is jól lakjon, káposzta is megmaradjon?:) Nem kellett nekem hónapokig tanulgatni, valóban egy jó felületet kapott ami használható, átlátható, sok extrás ad elődhöz képest. Színvilág nem változott minden más igen. Nem pont hasonló téma az igaz, de jó példa rá hogy lehet változtatni úgy, hogy nem kell hozzá majd több hetes tanfolyam. Az már régen rossz, mert hetekig kell szokni valamit meg 1 év múlva kiderül.
    Én csak azt mondtam mit csináltam volna és mit nem, nem az én tehenem...

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    Alakul:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Parci #324 üzenetére

    Volt változás, kezd elfogadható lenni a színvilág. Mindegy ki csinálta :P
    A hsz-ek közötti fehér rész ha más színű lenne, akár ugyanolyan sötétebb szürke mint az alatta levő rész, és nem narancssárga betűs az még dobna rajta nem kicsit.

    [ Módosította: BomiBoogie ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    A hirdetésben levő karakter számot fel lehetne tornászni mondjuk 1500-ra 1000 helyett? Ezer nagyon kevés sok mindennél, egy notebook hw-ét, állapotát, esetleges extráit pl lehetetlen annyiban leírni, pláne ha van hozzá dokkoló szintén sok tulajdonsággal, esetleg egyéb kiegészítőkkel.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Parci #376 üzenetére

    :R

    Ha már vakera..eléggé kezelhető, de meg lehet nézni a színvonalat. Van rá 20ft-om, hogy a gyengeelméjűek 90%-a ott törzsvásárló. 83%-os eladó 1x értékeléssel, előreutalással hoz telót és érdeklődnek...:D :U
    Egyébként ott már teljesen ráálltak a pénzre, reg nélkül is lehet vásárolni már. Egyes szolgáltatások jók, böngészgetni el lehet éppen, de mindig elmegy a kedvem a retardok miatt. Egyébként a legnagyobb - nem itthoni- aukciós oldalon még azért is fizetni kell, ha nagy felbontású képet teszel ki, ennyit erről.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Parci #380 üzenetére

    Titkon örültem is neki hogy fizetős lesz ez is, bár már nem tudom követni az lesz-e vagy sem, hátha redukálódik a nem normálisak száma itt is, bár vakerán se jelent túlzott visszatartó erőt. Viszont legalább a csalók ált-ban jobban vannak szűrve mint ott. Amit viszont bármilyen jó is lesz az új köntös sajnálni fogok: a régin 7-8 ezelőtt is egyből otthon éreztem magam, és ez nem érzelmi kérdés:) Átlátható, gyors, egyszerű. Igen, bizonyos szempontból fapados volt, színvilága nem a mai trendeket követi, de ez volt a bája. És megértem, hogy a pénzesebb cégek amiatt nem hirdettek itt annyira és kellett a váltás, de sajnálom akkor is. Egy szép korszaknak vége lesz. Az újban meg nagyon sok munka kell majd, hogy kiemelkedjen a többi közül, ahogy a régi tette "akaratlanul" is:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Parci #384 üzenetére

    Okés egy szem kép volt, erősen betárolva, 460x160 pix talán. De most ugyanott tart a történet, mert ha valaki normális felbontású képeket akar hiába tölti fel, külön linkelni kell őket ugyanúgy mint régen:) / nem tudom az megoldódott-e már, hogy ne csak egyesével lehessen feltölteni és pláne ne úgy hogy kiválasztás után még megnyomni a feltöltés gombot, szvsz teljesen felesleges / És azért sok cucc van, amiről az ember szívesen lát nagy felbontású képet. Az viszont kifejezetten örvendetes, hogy klikkre vált a kép, nem kell nyilazni. És ha jól rémlik külön bezárni se, külső klikkre eltűnik.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz sing1ep1ayer #388 üzenetére

    Nem mondtam hogy nem hasznos, sőt. Belépve rögtön látszódott, persze nem feltétlen valós termékfotót kell odarakni, hanem egy design képet, esetleg rövid leírással fűszerezve ha nem filléres cuccról van szó. Linkelve meg a többi valós nagy felbontású kép. Igen, ez is hozzátartozott a bájhoz:) Jó ez a galéria, de most majd ugyanúgy lineklni kell a képeket ahogy eddig, ha a felbontás nem változik.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Parci #393 üzenetére

    Nem azt mondtuk hogy hátrány :P Jó, csak így félkész. Ha egy defektes notit fényképezel vagy telón hajszálkarc, akárrmi, galériás képen nem fog látszani ilyen felbontás mellett. Tehát ugyanott vagyunk mint a réginél, linkelni kell a képeket.
    A régi meg nem jobb volt, hanem aranyos. 460x160 erősen igénybe vette az ember kreativitását alkalomadtán, hogy mit is rakjon oda.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz sing1ep1ayer #396 üzenetére

    -Szia! Megvan még???
    -Nekem nem is volt, bnőmnek tegnap múlt el. Vagy esetleg más érdekelne?
    :)
    Tényleg nem rossz ötlet, azt hiszem téged már imádnak a fejlesztők ;]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    Az úgy szándékos, hogy mostantól minden eddig feladott hirdetésem látszik és nem is lehet őket törölni?

    Továbbá ha fejlécből kattanok át ph-ra akkor új oldalon nyílik meg, ha a jobb sávból akkor nem.

    Ez a két dolog bug vagy feature?:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    És mintha az lett volna beharangozva, hogy az új oldallal az elavult hirdetések repülnek amik akár 1-2 éve lógnak, anélkül hogy a feladója egyáltalán bejelentkezett volna. Nos ezek a hirdetések élnek. Ki kell várni a 3-4 hét ciklust amíg lejárnak a mostani friss hirdetések is és akkor repül minden egyszerre? Nagy kaboom?:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Fail3D! #697 üzenetére

    Chromenál előzmények törlése, minden kipipálva és utána megy.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz devilke #706 üzenetére

    "Fontos tudnod: a HardverApró rendszerén keresztül küldött privát üzenetek nem számítanak magánlevelezésnek, azokat nem védi a levéltitok, mert abba visszaélés miatti hivatalos adatkérés esetén a rendőrség és a HardverApró adminisztrátorai is beletekinthetnek!"
    Hát jah, csak hogy hivatalos szervek eddig is belenézhettek ha volt jogi alapuk hozzá.
    Mivel - tudtommal - a ph-nál nem dolgoznak állami hivatalos szervek, esetleges visszaélésnél mért is szeretnének ők beleolvasni bármibe is? Ez egy felettébb jó kérdés. Az illetékes hatóság az olvasson bele és tegye meg a szükséges lépéseket ha valamelyik fél feljelentést tesz. De egy ph akárki meg bárki más ne...

    szerk:
    Annál is inkább ne, mert ha valami kis hülyeségen megy a vita, akkor a felek úgyis megengedik, hogy printscreen formájában az ominózus párbeszéd legyen nyilvános. amelyik fél nem megy bele ahhoz nem kell nagy ész, hogy ott akkor ő a hunyó. Szóval na.
    Vagy innentől kezdve akkor email lesz az elsődleges kommunikációs csatorna részemről.

    szerk2: DeFranco: Az idézett részt idéztem, a többinek meg olvass utána.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz DeFranco #730 üzenetére

    Nyilván az a pár programozó - vagy csak egy?:) - bele tudna lesni privátokba ha akarna. De nem teszi, mert egyrészt valószínűleg becsületes, másrészt ha ennek a gyanúja is felmerülne tisztában van a következményeivel.
    Na most ha innentől " a HardverApró adminisztrátorai " kukucskálhatnak, az konkrétan gáz. Főleg úgy, hogy bárki mondvacsinált ürüggyel alapot adhat rá akinek akar. Azt se ártana tisztázni ebbe az adminisztrátori körbe kik is tartoznak bele. Ha apródok is az végképp gáz, nem egytől tudnék adni screent idézem " jobb lesz ha kussolsz " és társai...:) Na az ilyenek ne kukucsgkálgassanak már sehova, meg úgy általában senki ha nincs hozzá hivatalos állami engedélye.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Parci #780 üzenetére

    Köszönöm a megtisztelő titulust :P de ezzel inkább ne poénkodjunk ha megoldható.
    "Fontos tudnod: a HardverApró rendszerén keresztül küldött privát üzenetek nem számítanak magánlevelezésnek, azokat nem védi a levéltitok, mert abba visszaélés miatti hivatalos adatkérés esetén a rendőrség és a HardverApró adminisztrátorai is beletekinthetnek!
    "
    Egyszerű a történet, pontosítsuk a "HardverApró adminisztrátorai" kategóriát, illetve szűkítsük le.
    És: mért is nem minősül magánlevelezésnek ez a történet? Magánlevelezésbe eddig is belenézhettek hivatalos szervek. Ti pedig ezután sem nézhettek bele, lényegtelen az oldal kinek a tulajdona. Tehát ha ez a rész ki van húzva: " a HardverApró rendszerén keresztül küldött privát üzenetek nem számítanak magánlevelezésnek, azokat nem védi a levéltitok," akkor már más a helyzet. És az esetleges hatósági intézkedéshez is ki van jelölve xyz tulajdonos/ok és/vagy egy kijelölt személy akinek úgymond feddhetetlen az itteni és egy egyéb múltja. Tudom én ezt nem teljesítem, minek dumálok, de én nem is akarok privátokat nézegetni. De sajnos elég sok apród sem felel meg ennek - ugye a privátjaikat nem látod -. Szóval ezért érdekelne kik is tartoznak abba a körbe mondjuk.
    És ez most nem design vagy funkcionális kérdés.

    szerk: #802 ok, ha mod lesz akkor megoldva :R

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz szifalis #831 üzenetére

    Régi van és új, te egy közbenső - újj -megoldást szeretnél ami nincs, lehet azért :P
    Cookikat törlöd, ha az nem segít teljes előzményt és menni fog.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Peethy #975 üzenetére

    1-2 hsz-szel fentebb? ;] :P

    szerk: csak összejött:D

    Ha már itt vagyok, kaptam mailt értékelésről. Azt egyből látni fogom amint a másik fél megadta, vagy nekem is értékelnem kell hozzá?

    szerk2: AGE-T: Nálam borult az előbb a bili, mikor HA-ról küldtem privátot. Rendesen betojtam, valami popup áttörte a rendszert:D :B de vágom, most ezek mellékesek, első a működés optimalizálása, addig túléljük jobb híján.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz WildSeven #1025 üzenetére

    Ebben tévedsz. Vannak oldalak ahol meg van adva kategóriánként hány hirdetést dobhatsz fel. Van olyan oldal, ahol szerkeszteni akarod a hirdetést 200ft-ot kell fizetni..szóval:)

    szerk: Az meg hogy profit orientált..fel tudod adni a hirdetést ingyen? Fel. Up-olni is tudod párszor. Növelni akarod az eladási esélyeidet és azért külön fizetni kell? Igen..mint mindenhol.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz WildSeven #1033 üzenetére

    Sztem én azok közül vagyok akik úgy utalják ezt az új designt ahogy van:D de..olvasd már el miket irkálsz :U szolgáltatás terén sokkal több van, amiket eddig megtehettél ingyen ezután is megteheted. Hol a probléma?
    Azért nálam is elgurulna a történet most belegondolva ha állandóan hülyeségeket kéne olvasnom kritikának:D :B

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz essexboy #1067 üzenetére

    Csalásokon sztem ez ugyanúgy nem segít mint a régi, az nem designtól meg szolgáltatásoktól függ.
    Viszont pl kerültek be közösségi oldalakhoz való megosztások, én speciel egyiket se használom de ezzel lehet lassan már egyedül vagyok:D
    Az up rendszer nekem tetszik. Ami nem tetszik a phupper hiánya, illetve ezzel már nem működik. Privátnál mindig csipogott:)
    Azt jó lenne azért látni, hogy mit upoltam és mit nem, pl az upolt cucc kiszürkülne a legördülő listában, vagy ha valaki vesz 100 up-ot akkor az adott hirdetés mögött lehessen látni melyik mennyiszer volt aznap upolva.
    De azért használható. Nekem továbbra is ez a színvilág ami nem kóser, de az nagyon nem :U . Többivel kezdek megbarátkozni.
    Ha egy építőjellegű dolgot megfogadnak az illetékesek, a kevesebb néha több. Hirdetéseim adminisztrációja helyett pl:
    Hirdetéseim kezelése
    Hirdetéseim

    szerk: De nem ugyanaz a cég csinálta tovább az első sikertelen próbálkozás után a jelenlegit is? merakkorezt' rosszul tudtam:D

    szerk2: Parci: Akkor jól tudtam.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz fematthew89 #1155 üzenetére

    Dádá, már vagy egy hónapja:) Ha már haladunk a korral akkor haladjunk jah. Talán megvalósul ez is.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    Egyik hirdetésemhez jött egy hsz, ami nem is lenne baj. De akár fórumról, akár HA felületről megnézem, legközelebbi frissítéskor mindkét portálon ott virít, hogy van egy új üzi. Elég zavaró..nem tudom tényleg van-e új, vagy csak ötvenedjére nézem meg ugyanazt megint.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Fail3D! #1299 üzenetére

    Nekem mutatja..
    Most vettem észre eltűnt a topikokból a kiemelt 0. hsz téma összefoglaló aljáról/tetejéről, kinek hol volt. Notebook topikból biztos.

    szerk: és most megint látszik :F

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Chaser #1307 üzenetére

    Nem tudom van-e összefüggés, de biztos. Volt egy másik hirdetés ami nem az enyém és írtam oda régebben. Hozzászólások közt volt a listában. Ott is jelzett új üzit, benéztem, most már a saját hirdetésemből és onnan is eltűnt a jelzés.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz mghltm #1425 üzenetére

    Most látom, ennek így nem sok értelme van. Bejön cseles gyerek, elad pár szirsz@rt, 5 eladás után van 25 pontja? Utána meg kezdheti a lehúzást ha épp olyanja van, mert hát 25 "piros".

    Ezt úgy kéne ahogy legtöbb helyen van, +/- aztán kalap, azon belül pár pontban lehet részletesen pontozni, áru minősége/csomagolás/megfelelt-nem felet leírtaknak/kommunikáció, ilyenek.

    Egyébként már adtam/kaptam értékelést kb 2 napja de nem látszik.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Zoli133 #1440 üzenetére

    Itt csak egy probléma van, amikor beesik egy új user. Eddig is ők voltak többségben madár szerepben, innentől kezdve hatványozottan. Egy eladás mért érne 5 pontot? Semmi logika nincs benne. Ez egyéb oldalaktól kopizott dolog, csakhogy náluk az értékelés száma egy, külön listában meg lehet nézni a részletes paramétereket. Ha valamit meg lehet oldani egyszerűen, nem értem mért kell túlbonyolítani. Ne kelljen már egy értékelés táblához külön szótár mit is jelent pontosan.

    szerk: SimonYana: Itt sem kötelező...vagy adok vagy nem, egyéni döntés.
    Kötelező csak úgy tudna lenni, ha adott cuccot listázna a rendszer, "le kellene ütni" és cseszegethetne amíg nincs értékelés. Ha most jóskapista csinál több nicket több különböző helyről, modik nem látják hogy egy személy. Csinál magának 25 pirosat aztán mehet a "business".

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Ndruu #1826 üzenetére

    Ööö...nanemár:) Akár a hirdetésbe, akár aláírásba, akárhova be lehet írni a számot. Az, hogy most adatlapon blokkoltátok na bumm kategória.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz helike13 #2036 üzenetére

    Lehet nem kapta meg. Többen jelezték, hogy nem kapták meg a privátot az új felületről küldve. A fórum felületéről írj neki, hátha.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    Logikát én sem fedeztem fel, mért nem lehet hosszabbítani. Ennek ugye az lenne az értelme, ha valaki feldob valamit és eltűnik egy idő után a hirdetés kerüljön archív státuszba. Ez jó is. De aki itt van és mondjuk a hsz-ek felérnek egy kis kézikönyvvel esetenként, mért nem lehet tovább hosszabbítani? :F tudom, "mert csak"..de azért szívesen látnék valami logikus magyarázatot, hátha én vagyok a zokni.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz SUPREME7 #2798 üzenetére

    Van olyan cuccom amiből évente 10 darabot se adok el. De nem látom, hol lehetne vásárolni hosszabbítást, nálam nincs olyan opció. UP-ot lehet vásárolni.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák