Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daneel_hu

    addikt

    válasz Ringman #26539 üzenetére

    "szerinted mi várható a későbbiekben, a magyar számokhoz képest mi lesz a vége?"

    Ezt ha tudnám... de nem tudom.
    Saccra egy második-harmadiknál kisebb negyedik hullám.
    A második-harmadik hullámba úgy mentük bele mint letolt gatyával a csalánosba. Akkora hullám mint a brit variáns esetében – szerintem – egyszerűen nem lehet.

    "itthon az oltások előtt végigment sok mindenkin a vírus mert sem érdemi korlátozás, sem érdemi tesztelés nem volt (a fertőzési láncok nem szakadtak meg), a másik 3 országban másképp álltak hozzá, így kevésbé/nem terhelték túl az eü-rendszert.
    ez így van, csak addig kell is valamit csinálni, amíg nem oltanak be mindenkit. na ez hiányzott itthon."

    Igen, de most nem arról beszélünk MI VOLT, hanem arról, hogy MI LESZ/MI VÁRHATÓ? :R
    A bezzegországok esete nekem semmit nem mutat, hacsak nem azt, hogy előbb-utóbb ott is baj lesz illetve már baj van! Méghozzá azért mert sehol nem közelező az oltás, és mindig marad X milló tag akit nem immunizált a nyers vírus avagy a vakcina bevállalása.

    A vakcina gyors beadása is csak arra jó, hogy minél kevesebb legyen az a tömeg amelyen csakúgy(!) végigmegy a vírus. Az is lehet, hogy a vakcina után is elkapja mindenki (Mindenképpen), csak a lefolyás lesz gyengébb. (vagy tünetmentes)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák