Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz mpo #20319 üzenetére

    Mindenképp hordani fogom, már csak pszichológiai okokból is. Na nem azért hogy ijesztgessek másokat, meg ezzel próbáljam felhívni a figyelmet, hogy rohadtul nincs vége a járványnak (hmmm, na jó de azért is :D), hanem én is bármennyire ésszerű és szabálykövető voltam az elmúlt lassan másfél évben, ha most 2-3 hónapra lelazítanék, ősszel amikor majd újra kell (persze, reméljük nem, csak ne lógjon bilibe se a kezünk), sokkal nehezebb lenne visszaálni már nekem is szerintem. Meg ugye azt csak utólag tudjuk meg 2-3 héttel, hogy na 2-3 hete kellett volna elkezdeni aktívabban védekezni....

    A nehezebb esetet képviselő emberekkel meg ősszel kezdhetjük újra az egyszer (többször) már lefutott köröket hogy miért lesz minden korlátozás kötelező (megint) bezzeg a nyáron már nem kellett stb..

    De valaki könyvjelzőzze el ezt a hsz.-t aztán megkövetek mindenkit ha októberben még mindig minden OK lesz :)

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák