Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Ferdzsoo #12829 üzenetére

    De nem 10 szintről van szó, pont ezt mondom. Fullra van húzva minden, még ki kell nyitnom 4 db mutációt (logikusan azok, amik számomra hasznosnak bizonyultak már megvannak), hogy megnyíljon a 4. slot. Hova fejlődjek még? Tehát Összeszedek 22 pontot (14 mondjuk az első 2 map "köveiből", +8 az első 8 szintből), tehát eltelik 8 szint úgy, hogy én 1 cm-t sem tudtam hozzátenni a karakterhez, Ekkor leszek 62-es szintű, a 41-es páncélomban meg kardommal, amivel megint kitörölhetem a sejhajomat. Ezután megnyílik az utolsó hely, és ki tudok fejleszteni még 1 db képességet, aminek van értelme, tehát 67. szintre elérem azt, hogy annyival vagyok előrébb, mint induláskor, hogy van +1 képességem. És innentől kapufa. Tehát lényegében 30-35 szint alatt, amit a játékban fejlődök, annyit sikerül elérnem, hogy kapok +1 képességet, és egy halom olyat, amivel nem tudok mit kezdeni, mert nem tudom használni, mert nincs rá hely. Bocs, de egy RPG-ben - aminek a történtetét már végigjátszottam - engem valahogy nem tud motiválni az, hogy játsszak mondjuk 50-100 órát azért, hogy +1 képességet összekukázzak. A történetet ismerem, a fejlődési rendszer behalt. Mi marad? A cuccok utáni rohangászás. Becsülöm, hogy téged ez ennyire motivál, de engem nem...és mindezt összfoglalva: mit nyertem azzal, hogy lényegében kimaxoltam mindent, amit az alapjátékban lehetett? Semmit? Nem az lenne a lényege, hogy jutalmazza ezt a New Game+? Aki lesz@rta az egészet, és befejezte a 44-es szinten, annak legalább van még hova fejlődnie, tehát van érdemi része a New Game+-nak. Szerintem egy kicsit visszájára fordult a dolog ezzel. Aki rendesen kimaxolta a játékot elsőre, annak semmi újat nem tud adn a New Game+...

    A legfontosabb kimaradt: ez az opció eddig is volt. Aki akarta, bekapcsolta. Mitől lett ez így jobb?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák