Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Elég hulla vagyok mert nem aludtunk jól. Szerelmem lebetegedett. Gyakorlatilag hetek óta küzd ezzel az orrdugulás és már arcüreg fájdalommal. Egy hete volt a háziorvosnál aki meg sem nézte. Keddre kapott maszek dokihoz időpontot mert nálunk nincs fül orr gégészet és fehérváron vizsgálnák meg majd 1x.
    Én azért nem aludtam jól mert tegnap a nagy Szemivizsgálaton kiderítettem hogy az első kerék csapágyas ami miatt rázhatott a kormány. Megemeltem és a kerék kotyogott. Gondoltam mi bajom lehet ha kicserélem a csapágyat? Felkészültem ebből a videóból mire is számíthatok és nekiálltam. [link]
    Mindenki felejtse azonnal el hogy ez így történik! Nálam minden csavarral vért izzadtam! Volt egy csavar aminek leszakadt a feje és a lengéscsillapítónál a csonkot szét kellett vernem mire lejött a csillapítóról. Utána jöttek az igazi gondok mert a videón csak rákoccint és a csapágybelsőből kiesik az agy. Nálam ez úgy jött ki hogy vitte magával a csapágy belső gyűrűjét is az összeg golyóval! az agy tengelyéről még csak le tudtam vágni a gyűrűt de a csonkállványba maradt a külső gyűrűje a csapágynak. Persze nincs mivel hozzáférni ezért ma reggel megyek és vágok egy akkora vaskarikát ami pont beleillik és kiütöm azzal. [kép]
    [kép] Kénytelen volt így éjszakázni a paripám mert nem jutottam tovább. Csapágy már megvan. Febit vettem jó drágán (mint kiderült) de 1x élünk
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák