Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KelemenUhr

    aktív tag

    válasz Bati0501 #42031 üzenetére

    Nagybátyám vásárolt Fossil karórát - nem sikerült lebeszélni róla :DDD - 1 éve hordja. Hááát, a bevonat eléggé megkopott rajta, elég gyászosan mutat. Egy másik ismerősöm Festina divatórát vett, egyszer elromlott, nem lehet javítani, ahogy azt már itt sokan leírták. Egyébként - szerintem - élőben mindkettő kifejezetten gagyinak hat. Én is kinézet alapján döntöttem annak idején, az akkori keret max. 35 000 volt, erre a Casiora esett a választásom, első látásra szerelem volt:

    Nem bántam meg, nagyon jó, minőségi hatást kelt. Van Citizen meg Seiko 5 is a családban, azok is jól bírják, minőségiek. Én nem vennék divatórát, szerencsére annak idején, mikor még nem voltam annyira rákattanva a témára, elkerülték a figyelmemet, de megértem az álláspontodat, nekem is fontos volt a kinézet. Majd egyszer szeretnék azért egyet, ami swiss made és lehetőleg mechanikus, meg vadászom egy szép vintage órára is, de addig tökéletesen megfelel ez a Casio, szeretem nagyon.

    [ Szerkesztve ]

    ...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

Új hozzászólás Aktív témák