Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    válasz emvy #12407 üzenetére

    Gyönyörű óra, de van egy nagy hibája amiért nálam nem jönne számításba, és az a Titan(ium) tok. Egyszer volt, szerettem, hogy könnyű, meg a matt szürke színe is nagyon tetszett, de nagyon karcolódik. És most nem azt a karcot róvom fel neki ami akkor keletkezett amikor költözésnél nem vettem le és a kezem beszorult a kétajtós szekrény és a betonfal közé (az egyébként is a kristályüveget viselte meg jobban) hanem azok az apró karcok amik akkor keletkeztek amikor télen zsebredugtam a kezemet és a kabát fém cipzárja hagyott rajta. Nem mély, alig látszik, de mivel utálok kesztyűt hordani így elég sok van belőle. 5-6 év alatt már egész lestrapálódott szegény. Igaz, hogy csak egy olcsó árfekvésű Casio de nálam a titán tok azóta felejtős. Egyre inkább gondolkodom viszont egy Videa (Wolfram karbid) tokos órán. Csak jelenleg üres a kassza :(((

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák