Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuco Ramirez

    őstag

    válasz icons #36223 üzenetére

    Erre a tanulós-görcsölős vs. laza játékstílusra szerintem tök jó példák vagyunk egy haverommal, akivel teamben játszunk. Én sok oktatóvideót, pro replayt nézek, és elég sokat görcsölök azon, hogy lehetőleg mindig egy kicsit jobb legyek. Ő 20-30-as APM-el tolja, az első 10 percben szinte soha nem expel, a makrója és a mikrója a nullához közelít, a csapatait egész meccs alatt max. 4 gyártóépületből hozza (terran) és utána egyenesen a húsdarálóba küldi. A multitask számára ismeretlen fogalom (a supply block viszont annál kevésbé) és általában fogalma sincs, mi történik a pályán. Ha nem jön össze az első rush, akkor kb. vége is számára a meccsnek. Egyébként meg közben félig (az este végére meg általában teljesen) be van piálva. :D Nagy valószínűséggel örök bronzos marad, DE! Magas ívben szarik rá, és úgy élvezi a játékot minden meccsen, mint én nagyon ritkán, egy-egy jól sikerült hosszú makrós meccs után. Szóval ha az élményfaktort nézzük, a fene tudja, lehet hogy mégiscsak ez a laza hozzáállás a jó... :)

    WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

Új hozzászólás Aktív témák