Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bok92

    addikt

    Vaio SE1E1E tapasztalatok:
    Hát lassan egy hete van meg, és eddig nagyon megvagyok vele elégedve!
    Minőségileg nagyon ott van.Tényleg nagyon jól össze van rakva.A gép maga gyönyörű, aki eddig látta, az csak dicsérni tudta, mert tényleg dizájnilag nagyon bejövős :DDD
    A billentyűzeten élmény gépelni, főleg hogy van billentyűzet világítás is.A tapipad szintén nagyon jó, mert egyrészt nagyon nagy, másrészt pedig jól kezelhető! :K
    A kijelző pedig a csúcsok csúcsa.Full HD matt , tükröződés mentes kijelző, tökéletes!
    Az akksidőnél annyit tudok mondani, hogy nagyok aktív használat mellett, tehát folyamatos wifizés, filmnézés, + egyéb dolgok letöltése mellett olyan 3 órát bír ki.De ha kevésbé használom, akkor olyan 5-6 órát simán ki lehet hozni, de lehet, hogy még többet is!
    Negatívumként a tapipad alatti 2 gombot mondanám, mert sajna elég hangosak, de én szinte nem is használom azokat, szóval nem olyan vészes. A melegedésnél a középső felső rész a kritikusabb, tehát a noti ezen környéke kicsit melegebb, mint kellene, de a többi rész már átlagos hőmérsékletű.
    A játékok terén sokat nem tudok mondani, mivel nem volt igazán időm próbálgatni.De azért mennek ezen is az legújabb játékok, persze nem a full high beállítások mellett.
    Tehát összességképpen nagyon jó gép, a kijelző, tapipad, billentyűzet végett, meg persze a gyorsasággal sincsen gond+ az akkuidő tartama sem nevezhető rossznak, sőt...:K.
    Negatívumként a 2 gombot mondanám,meg hogy a jobb felső rész kicsit melegebb, mint kellene.Meg talán az ára egy kicsit magasabb, de én nem bántam meg, hogy megvettem, sőt...
    Hát röviden ennyit gondoltam írni... :)

Új hozzászólás Aktív témák