Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Retro DJ

    aktív tag

    Nos, az sajnos egyedi jelenség, hogy az NKH-sokat nem lehet lefizetni.
    Nekem alapvetően az NKH-val nincs bajom csak az eljárással, ha lehet én nagy ívben kerülöm őket, mert csak nettó szopatás van.

    Én egy magánvizsgáztatóhoz viszem a gépeket. Náluk négy eset van, nagyon szar és elhajtják.
    Javításra szoruló autók, nem engedik át, de nem is kell aznap visszavinned (villámszerelés, villámideg meg a többi...).
    A közlekedés biztonságot nem veszélyeztető, de kijavításra váró hiba (kicsi matt már az indexbúra, enyhe korrozió, stb). Átmegy, de javasolják a javítást.
    A teljesen rendben lévő autók, se szó se beszéd, csak kapod a papírt és go.

    Namármost. Vittem az autót akkor még KPM volt reggel nyolc. Kb. 10-re be is értem a csarnokba. (előttem csókosok hada húzott be a szélső sávon). Mivel az autó jó volt, elkezdtek kötekedni, hogy az szélvédőn reklám matrica van (kb 4x6-os méretű), aztán azon kötekedtek, hogy a vonóhorog elektromos csatlakozásának felfogató lemeze csúnyán van felhegesztve.

    Nagy dünnyögve átengedték a JÓ! autót. Utána kb másfél órát vártam a papírokra. Dél lett mire kész volt.

    Ergó elviszem a magánhelyre, korrektül megnézik, másfél óra alatt végzek, és fizetek 4-5e Ft-tal többet és nem idegeskedek. Nekem ez belefér!

    A többit rátok bízom!

    Retro

Új hozzászólás Aktív témák