Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eagl3

    veterán

    válasz rien #1704 üzenetére

    Összesen 6 év után, az utóbbi 3 évben napi 2 doboz. Elsőre.

    Kicsit elbeszélsz mellettem... arról volt szó, hogy milyen tapasz\gyógyszer bizbasz kell a leszokáshoz. Erre írtam azt amit.
    De felőlem szórjátok a pénzt ilyen marhaságokra, biztos egészségesek ezek a gyógyszerek, el kell járni kezelésekre 3x 4x megsimogatják a homlokunkat és már nem is kell a cigi...

    Ezek maximum lelkileg támogatják az embert valamelyest, nem a nikotin éhséget (az meg mi? :F ) csillapítják. Az egyedüli rossz a leszokásban a hiány érzet. Kiesnek 5 percek, megváltozik a napirend stb. És igen, ehhez akarat erő kell semmi más. Vagy szerinted mi? Belemagyarázhatunk akármit, hogy minden ember más és más, a lényeg ugyan az. Ha valaki igazán le akar szokni az letud. Aki nem az meg szívja tovább nyugodtan. Egyébként van egy nagyon jó írás, sajnos meg nem mondom most a címét de érdemes utána járni és elolvasni.

    Ne érts félre, nekem az ég világon semmi bajom a dohányosokkal. Lehet, hogy egyszer még szivarozni vagy akár dohányozni is fogok. Nem tudom. De azt tudom, ha most rágyújtanék össze is hánynám magam. Egyedül az idegesít amikor ezt a sok marhaságot beveszi valaki, hogy a tapasz meg a rágó...

Új hozzászólás Aktív témák