Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kulfoldi

    aktív tag

    válasz Flashget #67002 üzenetére

    Elolvastam es pont emiatt a resz miatt kerdeztem ra a Samsungnal:

    "Amennyiben a Mérkőzésen az ellenfél csapata nem lő gólt a Chelsea FC-nek, akkor a Samsung kizárólag a vásárlás alkalmával egyébként adott 10 %-os Alapkedvezményt biztosítja a Vásárlónak."

    Ez ugyanis ertelmezesem szerint azt jelenti, hogy en a vasarlaskor mar elore kaptam kedvezmenyt, csakhogy en ugy erzem nem kaptam, legalabbis feltuntetve 10%-os alapkedvezmeny nem volt az Euronics oldalan, most sincs ha venni akarsz Samsung TV-t. Nem irnak semmilyen kedvezmenyrol. Ugyanakkor az eDigitalnal tok mashogy van ez megcsinalva, ott elore latszik a 10% off.

    Es engem ez erdekelt. Hogy ezt a 10%-ot az Euronicson keressem, vagy a Samsungon. Mert ok csak ezt irjak:

    "Amennyiben a Vásárló a vásárlást követően, de a Promóciós Időszak alatt a jelen Részvételi Feltételek 3. pontjában részletezett adatokkal és regisztrációs formula kitöltésével regisztrálja a Terméket a my
    .samsung.hu weboldalon, úgy az alábbiak szerint további kedvezményre („Kedvezmény”) válhat jogosulttá."

    De miert nem mondod el a te velemenyed. Az hogy en mit latok bele ezekbe a nyakatekert fogalmazasokba az azert nem egyenlo azzal ami a valosag ezert is cseteltem a Samsunggal. Bevallom oszinten, szamomra egyaltalan nem egyertelmu a Samsung fogalmazasa az altalad linkelt promocios jatekszabalyban

    De ugyis a regisztracio utan fog kiderulni, hogy jar-e az alap 10% vagy csak az afeletti (ha lesz).

Új hozzászólás Aktív témák