Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tamast2

    csendes tag

    Miért van az, hogy a processzorom 100% van állandóan? Amikor megnézem a listát a futó programokról, vagy mi franc, ott a firefox -nál óriási számokat ír nekem. Nem tudok egy nyomorúlt videót megnézni. Mindenki azt mondja, hogy gyenge a processzorom, vagy kiégett, vagy ilyenek.
    Amikor elindítom a Firefox-ot, vagy 20 percig megyeget, de utána lelassúl és akadozik minden rajta és ilyenkor a processzor felmegy 100%-ra (ha semmit nem használok akkor is, ami elvileg lehetetlen) és gyakorlatilag használhatatlan lesz. Tönkrement a processzorom? A firefox.exe -nél 300.000 mutat, a többinél jóval kevesebbet.
    Mi lehet a baja? Vigyem szerelőhöz, vagy vegyek új gépet? Eddig senki nem tudott mondani semmi használhatót, de itt csak van olyan, aki ért a számítógépekhez valamennyire.
    A youtube nem akadozik, ez érdekes, de sok online filmnéző oldalak igen!!!

    [ Szerkesztve ]

  • tamast2

    csendes tag

    válasz Apollo_21 #10830 üzenetére

    Az adatlapomnál nem találtam, hogy hol lehet kitölteni a számítógépre vonatkozó adatokat, de leírom ide amit tudok.
    Windows XP van rajta
    Professional
    Version 2002
    Service Pack 3

    Computer:
    AMD Sempron(tm) Processor 3200+
    1.80 GHz, 1.87 GB of RAM

    Ezeket az adatokat írta ki. DDR II RAM van benne két egy gigás. Videókártya integrált, gondolom nem lehet túl jó, de azért a kis felbontású filmeket kellene vigye.
    Tehát a youtube nem akadozik, csak egyes online filmezős oldalak!
    Ugyanezt csinálta a google chrome is, aztán váltottam Mozzillára, de ez is ezt csinálja ujjabban.
    Ami még fontos lehet, hogy a FullHD képernyő felbontását amikor lecsökkentettem, azóta egyes filmes oldalak mennek, amik azelőtt akadoztak, de ha megnyitok egy filmet egy ilyen online filmes oldalon, olyankor semmi nem megy, minden akadozik, youtube is, amíg be nem zárom a Firefoxot és újra nem indítom.

Új hozzászólás Aktív témák