Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dioka7

    senior tag

    Sziasztok! Töltéssel kapcsolatos tapasztalataim a következők:
    van egy energizer töltőm rajta USB csatival, 1A-es. Illetve van egy rakás USB/micro USB kábelem. Ezeknek a tetejére rendeltem 2 db másfél méteres kábelt (190Ft/db áron), eredetileg kocsiba tervezve, hogy kényelmesen elérjen a szivargyújtótól az ablakig. Namost: próbaképpen a másfél méteres kábelemet bedugtam az energizer töltőbe és a telefonba. A telefonomon van egy battery life nevű akku widget, ami kijelzi az akkuban lévő feszültséget mV-ban. Ez a progi konkrétan megbolondult mikor ezen a kábelen keresztül töltöttem, a fesz. elkezdett összevissza ugrálni, és mind a 2 db kábelnél ezt csinálta. Amint kihúztam helyreállt. A többi (régebbi) kábellel nem csinálja, és tökéletesen tölt is. Erős a gyanúm, hogy a kábel nem enged át elég fesz.-t a telefonhoz, és ez az elektronikát is b@sztathatja. Úgyhogy valószínű a 700mA-es töltő vágta haza a telefont ha tényleg elromlott, mert ha huzamosan kis feszt kap, az nem jó ám neki, úgyhogy az én 2db kábelem is megy a levesbe, és elkezdek vastagabbat vadászni...

Új hozzászólás Aktív témák