Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz AtHoS #308 üzenetére

    :K Én is csak ajánlani tudom a Vivaldi Browser-t.

    A "Netscape Navigator" megszűnését követően én is kizárólag "Opera"-t használtam, egészen addig, amíg a saját fejlesztésű "Presto" motorról át nem tértek a "Blink"-re. (Ha jól emlékszem, v12.16 volt az utolsó.)

    Aztán a "Firefox" volt soron, de szerencsére ~1,5 éve egy kollégám felhívta a figyelmemet a "Vivaldi"-ra.

    Abszolút sok a hasonlóság a régi, "klasszikus" Opera böngészővel. Kiválóan testreszabható, bitanggyors (a leggyorsabb), és ha megnyitok 20 ablakot, akkor sem fogyaszt el 4-6 TB rendszermemóriát (ahogyan azt a Firefox teszi). Mindezek mellett biztonságos.

    Nemrég a része lett egy egészen kiváló reklámtartalom és követésblokkoló, a community, és a development pedig egészen példás. Nem kell hónapokat várni egy frissítésre, a fejlesztők maximálisan hallgatnak a felhasználók véleményére, észrevételeire, igényeire... Mi kell még? :)

    Aki bizonytalan abban, hogy milyen böngészőt használjon, vagy egyszerűen csak egy kiváló böngészőt keres, az szvsz adjon neki egy esélyt! :K

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák