Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csandi

    őstag

    válasz #48613632 #33 üzenetére

    Pedig rengeteget számít, már 10 gramm is nagyon érződik. A pontatlan aim az max attól van, hogy nem találtad meg a neked megfelelő sensitivity-t még, (nekem pl egy 180 fokos fordulat egy fps játékban 29cm az egérpadon), illetve, hogy nem játszol annyit és olyan komolyan. Hidd el, hogy sokat számít, nem véletlen csinálják ezeket, nekem is volt már sok egerem, sok méretben és súlyban, ugyhogy nem a levegőbe beszélek

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz #48613632 #33 üzenetére

    Számít, nem keveset, leginkább a gyakorlatban! Egyáltalán nincs túllihegve (inkább alábecsülve van a fontossága, de mostanában szerencsére kezd fordulni ez a trend; az utóbbi 2 évben több ultrakönnyű cucc jött ki, mint előtte ~10 évig). Meg nyilván az sem véletlenül van, hogy ha megnézed a prókat, nem nagyon fogsz találni féltéglákat a kezeik alatt, általában 105-110 grammnál meg van húzva az a felső határ, de inkább a 90-100 az általános.

    Ahogy korábban írták, a könnyebb egeret sokkal könnyebb precízen rántani, és a mozdulathoz is kevesebb erő szükségeltetik, a rágcsálónak kisebb a tehetetlensége, és jobban is csúszik. Volt olyan pehelysúlyú patkányom, amin über glide volt, és egy pici pöccintésre keresztülszánkázott az Allsop Raindrop XL-en. Az ám az aimbot.

    Ne aggódj, egy 200 grammos vasbeton tömbbel én se tudnék normálisan puffogtatni, maximum rinocéroszt taglózni, de azt legalább hatékonyan. Nyilván a ~10 másodperc után jelentkező éles nyilallás sem segítene...

    Hosszútávú, aktív használat mellett (értsd kb. naponta több óra) az izületeknek (elsősorban a csuklónak) is sokkal jobb, ha nem 150 grammot cibálsz állandóan, hanem mondjuk csak 80-at. Természetesebbnek hat, a perifériát inkább a teste meghosszabbításának érzi az ember, mintsem egy eszköznek a kezében.

    Az 53 grammos CoolerMaster MM710-nél néha konkrétan elfelejtettem, hogy egeret fogok, csak mozdult a kezem és mozdult a kurzor. El is gondolkodtam rajta, hogy a játszós géphez használt 70 grammos Aurorákat lecserélem egy ilyenre (kizárólag a tömeg miatt).

    Az én esetem amúgy egy véglet: szó szerint fizikai fájdalmat okoz perceken belül, ha ~80 gramm felett akarok mondjuk FPS-t játszani. 70 grammal vagy alatta meg órákig elvagyok vígan.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák