Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    első benyomások: fotógomb király, ez komoly érv volt nálam a Nexus 4 és a Samsungok ellen :)
    aztán menügombokkal nekem semmi bajom nincs, szerintem teljesen szokványosan működnek. talán arra kell kicsit figyelnem, hogy nagyobb felülettel érintsem őket, de szinte az se..
    fotók minőségéről még nem sokat tudok nyilatkozni, videózás közben a fókusz elég lassú, a villanó tényleg nem tűnik erősnek, cserébe sokkal jobban érdekel rosszabb/közepes fényviszonyok mellett a villanó nélküli fényképezés. erről majd később..
    kijelző szép, betekintési szög tényleg nem világbajnok, de nincs vele bajom.
    fényerőszabályzás működik, érdekes hogy ilyen lépcsőzetes, majd kíváncsi leszek rá éjjel..
    GPS épületben alig talált jelet, ez gondolom normális, bár a Samu tabletem sokkal gyorsabb volt, az szobában is általában hamar megtalálja. vagy nem, és olyankor néha újraindítás után meg de..
    túrázni is vinni fogom, szóval nagyon remélem, hogy szabadtéren lesz GPS vétel ahogy kell.
    a Sony tok, amit 2ezerért adtak hozzá, az is rendben van szerintem :) (B-tel, LT28h)

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák