Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz ForRedGlory #23920 üzenetére

    Nem akarok beleugatni, de csak egy kérdés:
    Mi van akkor ha, anyaghiba, feszülés, stb okozta a repedést? tehát nem leejtette, nem feszegette?
    Mint írtam, csak kérdezem, mert ugye ezekben az esetekben ez user error? Ha leejti, feszegeti, hideg vízbe teszi miután felforrósodik, stb., akkor egyértelműen a felhasználó a hibás. De, például ott az Clear View cover esete. Felraktad te is és én is a telefonodra a tokot, és összebaszta a kijelzőt, pedig nem csináltál vele semmit. Gondolom, nálad is gariba cserélték a kijelzőt, mert nálam igen.
    Nyilván nem tudom, hogy a srác csinált e valamit a telefonjával, vagy sem ami miatt elrepedt. De tételezzük fel, hogy nem csinált vele semmi olyat ami ezt okozhatta. Ebben az esetben én sem fizetném ki a javítás díját, és ergo ebben az esetben gondolhatok konstrukciós vagy anyaghibára.

    De, mondom, nem kötözködni szeretnék, hanem csak próbálom a legjobbat feltételezni és nem első körben user errora gondolnék. Egyébként téged ismerve, ha egy ilyen előjönne a telefonodon minden ok nélkül, szerintem Te is kiforgatnád a belét a szervizesnek, ha visszadobja fizetősre. :DD :R

Új hozzászólás Aktív témák