Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz l4ci #5823 üzenetére

    mindig visszavágsz
    Ha van mivel, akkor igyekszem.:D Sajnos, az Atomnál pont nincs: fullos kocsival
    mentem anno (a pénzcsalós profilban) azt az időt, amit megfogtál 14 ezreddel.:K
    Most minimál tuning van rajta (hiába, válság van). Esélyem sem lesz visszavágni.
    Esetleg azt eljátszhatom, hogy "kölcsönzök" tuningot: megdöntöm az időt, majd
    visszatöltöm a profilt... Csak félek, hogy belement nekem közben (néha szokott),
    és ott maradok a végén egy feleslegesen feltuningolt Atommal, goldok nélkül...:(

    nagyon elszoktam már az időmérőktől
    Ó, hát ez mindig így van. Poénból elindultam a Top10-es idő ellen: elsőre kaptam
    magamtól 4 másodpercet. Hiába no, az már "ki volt centizve" picit. Kis gyakorlás
    után már csak 1 másodperccel voltam lassabb: vissza kell rázódni a féktávokra...
    (Meg mondjuk az is megszokás kérdése, hogy hol a határ, ahol még épp elfordul,
    vagy ahol már bele kell egy "lehelletnyit" fékezni a stabilizálásért... ha nem kellett
    volna, az ugye nettó veszteség, pláne, ha kigyorson történik, úgy halmozottan.:DDD)

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák