Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Mercutio_ #146 üzenetére

    Pont magasról teszek a vásárlási szokásokra az alsó kategóriában. Szerintem sokkal jobb hogy akár tükröst, akár milcet vesznek, azt jelenti hogy nő az igény a minőségi képekre. Bár szerintem a mobilok kényelme visszavette ezt a pozitív irányt.
    Alsó kategóriában meg ha jól tudom folyamatosan kezdik a milcek kiszorítani a tükrös gépeket. Ha meg régi motoros valaki mint én, és van rendszervakuja, 2-3 obija, akkor elég fájdalmas anyagi szempontból átugrani a mirrorless vonalra, legalább 100k-t bele kell tenni hogy ugyanazt a minőséget megkapd, és akkor még használt cuccokról beszélünk. Ráadásul valahogy ezektől az olcsó G-s panáktól, amiben van kereső valahogy nagyon viszolygok, D200 után talán egy GH, vagy EM-1 amire váltanék, aztán lehet számolni a költségeket.

    arn: Itthon is sokmindent megkapsz az egy havi kaja, egy havi rezsi, stb. árából, aztán amikor egy hónapban szinte semmi nem marad, nemhogy megtakarítás, akkor lesznek igazán drágák ezek a cikkek. Külföldön a keresettel arányosabban drágább az élet, már ha nem szart akarsz enni, meg olyan helyen lakni. Nyilván valamivel jobb a helyzet, de nem hiszem hogy egy közepesen kereső nem tudha eldönteni hogy a következő hónapban csúcsplazmát, vagy FF rendszert vegyen a feleslegből.

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák