Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz antikomcsi #162 üzenetére

    "Minap láttam 500 gigás Xbox One S gépet Battlefield 1-el 99.900.-ért."

    Vettem is egyet, igaz ahhoz ennyi pénzért még belefért +1 kontroller is (az kapásból 20k értékű ajándék). A játék szépen fut (állandó ~60 fps), igaz csak 720p felbontáson, de elég jó anti-aliasing mellett. Átlagos TV-bámulós távolságból nem gáz, simán megértem azokat, akiknek már ez is pompás. De nem a BF1 miatt vettem a gépet, hanem csak azért, hogy legyen. PC mellé. Ha az ajándékok árát (BF1 - 20k, második kontroller - 20k) levonom, akkor lényegében 60k volt a gép.

    Ezzel most kihúzom az őszi-téli időszakot, aztán február-március körül meg jön az új PC (az i5-6500 Kaby Lake-es utódja + RX 470 vagy már inkább GTX1060 6GB vagy bármi ami akkoriban ezekkel lesz egyenértékű), meg mellé a PC-s BF1. Azt a meglévő alkatrészek mellett sem fogom 200k alatt megúszni. De nekem is a PC a fő platformom, nem tudom elengedni. De korábban is volt többször konzolom PC mellé. Arra tök jó, hogy néha az ember leül a barátnőjével vagy a haverokkal local co-op játékokat játszani (pl: Divinity, Diablo 3, autósok, stb). Meg a két kontrollerből az egyiket bármikor használhatom PC-hez, amíg a barátnőm az Xboxot nyúzza.

    Legyen béke a két tábor között, én azt mondom! :) Aki nem tudja megérteni a másik tábor motivációit, az inkább csak engedje el.

Új hozzászólás Aktív témák